2752
2734
عنوان

شوهرم منو نبرد مسجد گف اونجا جای تو نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 489 بازدید | 19 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره من دارم عذاب میبینم همه چی منو تغییر داده همون چی ولی بازم اونی نیستم که میخواد 🥴🥴😂😂

وااا خب میرف با اونچیزی که میخواست ازدواج میکرد 

اشتباهت این بود که خودتو تغییر داری بخاطرش

وااا خب میرف با اونچیزی که میخواست ازدواج میکرد  اشتباهت این بود که خودتو تغییر داری بخاطرش

قبل از ازدواج بهش گفتم ما اینجوری هستیم تو خانوادمون گفت من مشکلی ندارم من عاشقتم همه جوره

ولی بعدش کم کم به همه چیم ایراد می‌گرفت من اونموقع پیج اینستا داشتم باکلی فالور اگه با این ازدواج نمی‌کردم الان چه پیشرفتی کرده بودم ،😭 ولی پیجمو بست زندگیم رفتارم لباسم همه چی رو تغییر داد ولی بازم از نظر اون من جلفم😵‍💫😵‍💫😵‍💫

2731
قبل از ازدواج بهش گفتم ما اینجوری هستیم تو خانوادمون گفت من مشکلی ندارم من عاشقتم همه جوره ولی بعدش ...

وای خدا واقعا ادم میمونه چی بگه ..

مهرتو بزار اجرا بگیر ازش .تا الانشم زندگیتو نابود کرده