2733
2739
عنوان

چرا خدا انقدر فرق میذاره بین بنده هاش

| مشاهده متن کامل بحث + 142 بازدید | 20 پست
من تو گروه خیریه هستم یه خانمی گفتن شوهرم بیماره بچه مریض پروانه ای دارم خودم تازه زایمان کردم نون ب ...

متاسفانه جامعه ما همینه 

تا یه خانوم تنها ببینن همه دندون تیز میکنن

انشالله برسه روزی که هیچکس احتیاج نداشته باشه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

از نظر جسمی؟ حتی از نظر جسمی ام تفاوت هست شما از هر نظر بگی تفاوت هست  تو جمع یکی خورد کنی به ...

باور کن من تو گروه خیریه اینا ک میبینم دیگه کلا اعتقادم از دست دادم قبلا نماز قرآن همه چیم سرجاش بود الان ترک کروم

2728
ایشون خواستن ادای روشن فکرا در بیارن بیخیال

من خودم مادر خودم از زندگیش بگم از عدالت خدا کلا شک میکنی الان حوصله گفتنش ندارم ولی یه برادر دارم از نظر جسمی ضعیفه همه کاری نمیتونه بکنه از پس هر کاری برنمیاد دریه مغازه کار میکنه ماهی ۵ تومن کرایه خونم داره دیگه مجبور شدیم یه زن براش گرفتیم ک حداقل بهش بخوره زنه هم مشکلی نداره ولی قدش خیلی کوتاهه کاری ازش برنمیاد اون شهرهم کار زیادی نیس بچه دارم نمیشه خدا اینا چ گناهی دارن که اینجوری زدتشون خانواده زنشم چندتا خواهرن همش قد کوتاه پدرمادرشون هم قد بلند هستن چ خانوده خوبی هستن دخترا بیچاره ها هیچکس نمیگیره یکیش علاوه بر کوتاهی پاشم کجه مشکل داره تو راه رفتن اینا گناهشون چیه

عدالت ی مفهوم انتزاعیه بستگی داره چطوری تفسیرش کنی من نظرم اینه انسان ها از جسمی عدالت دارن فکر میکن ...

عدالت با تساوی فرق میکنه

نمیشه بگی چرا اون فلان چیزو داره من ندارم.. شما قطعا قطعا قطعا یه چیزی داری که اون شخص نداره

اگه عدالت به معنای تساویه پس همه مون باید یه قیافه باشیم

همه مون باید یه اسم داشته باشیم.. همه مون باید یه جنسیت داشته باشیم.. شغل همه مون باید یکی باشه.. غیر ممکنه

استیون هاوکینگ فلج بود درحالی که منو تو بدنمون سالمه

ولی اون مغزش خیلی قدرتمند تر از منو تو بود

یه نفر برای کنکور منابع و امکانات و پول زیادی داره، ولی بهره هوشی بالایی نداره.. خیلی باید تلاش کنه تا متوجه شه

یه نفر برعکس.. منابع و پولش زیاد نیست.. ولی خدا، گیرایی بهش داده که به کمتر کسی داده

شاید اونی که پولش زیاده خواب راحت نداره.. شاید داخل زندگیش به اندازه ویترینش جذاب نباشه

همه اینارو کسی درک میکنه که به خدا و قدرتش مطمئن باشه.. ولی کسی که دائم دنبال بهانه ست.. بالاخره یه روزی خودشو قانع میکنه که خدا عادل نیست و نمیبینتش... اون شخص هنوز به این درک نرسیده که زندگی سختی و راحتی داره... میخواد همیشه راحت و خندون باشه.. وگرنه خدا عادل نیست

سراغ کسی رو هرشب بگیر، که اگه یه شب نبودی ، کل شهرو دنبالت بگرده🤍️  "A"