2737
2739
عه اخه گفتی از امروز گرفتی😂

اخه چه دلیلی داره میپرسین روزه میگیرین یا نه؟ حالا فوقش یه سری ها میگیرین یه سری ها نه و دعوا و اختلاف درست میشه اینطور سوالات حذف میشن به اضافه استارتر  ولی بپرسین افطار چی بپزم سحر چی بخورم تشنه نشم چی درست کنم اینا مشکلی نیست 

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶
اخه چه دلیلی داره میپرسین روزه میگیرین یا نه؟ حالا فوقش یه سری ها میگیرین یه سری ها نه و دعوا و اختل ...

درسته مرسی عزیزم من نپرسیدم گلم چون به من ربطی نداره کسی روزه میگیره یا نه من علتشو متوجه نشدم نمیدونستم اول 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درسته مرسی عزیزم من نپرسیدم گلم چون به من ربطی نداره کسی روزه میگیره یا نه من علتشو متوجه ...

چون باعث اختلاف میشه این سوالات کلی دعوا و توهین و بی احترامی میشه بین کسانی که روزه میگیرن و نمیگیرن

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶
بله جدا میخونن مثلا اذان ظهر داد نماز ظهر میخونن اذان عصر نماز عصر

شما خودتون شیعه هستین؟

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟
2742
بله عزیزم

میگم من شیعه هستم ولی نمازام رو سهوا جدا میخونم 

بنظرتون این چون اعتقادات اهل تسنن هست دور و بریام میگن تو مثل سنی ها نماز میخونی شیعه نیستی و اینا بنظرتون اشکال داره نمازم؟ اخه من اصلا نمیدونستم که اهل تسنن اینطورن و عامدانه هم نبوده

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟
2740
عزیزم از مرجع تقلیدت بپرس حتما من نمیدونم اینو 

باشه ممنون وقت گذاشتین

خداحفظتون کنه