2737
2739
عنوان

کدوم ست دامن و جوراب قشنگتره و کدوم شومیز؟+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 556 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هااااااا🌹🖐🏻 چه اسم های جدیدی پیدا کردن جوراب ها هم😁😁😁

ما میگیم جوراب بلند تورتوری😂

دوست پسر داشتن یا دوستِ پسر داشتن در هر صورت توهین به دختره حالا شما هی فکر کن باکلاسی👩🏾‍🦽!                       دیدین غلط املایی دارم بگین🗿☘️                                   هرکی بگه جدی میفرمایییینننن؟؟؟ از ما نیست🔫
2742
شومیزش سفید باشه؟

به نظرم هم با سفید هم با مشکی قشنگ میشه 

ماکارونی هستم:)نام کاربری فان هست و من اون کاربری که برامون خاطره سازی کرده نیستم (کاربرهای دو سه سال پیش متوجه هستن منظورم کدوم تاپیکه). چون کاربری قبلیم به ناحق ترکید نمیخواستم برگردم بعد یهو یاد این تاپیک افتادم و فقط به عشق خودش برگشتم و نامم برگرفته از اونه. کاربری اون خانوم ترکید ولی ازش عذرمیخوام اگه راضی نیست برای اسمم و چون نمیشه تغییر داد نام کاربری و امیدوارم ببخشه 😬
مجبورن بگن جوراب توری، بی کلاس میشه ولی فیشنت ایز وری های لول

اخه فیشنت فقط مال جوراب نیست که بگن جوراب تور توری

ماکارونی هستم:)نام کاربری فان هست و من اون کاربری که برامون خاطره سازی کرده نیستم (کاربرهای دو سه سال پیش متوجه هستن منظورم کدوم تاپیکه). چون کاربری قبلیم به ناحق ترکید نمیخواستم برگردم بعد یهو یاد این تاپیک افتادم و فقط به عشق خودش برگشتم و نامم برگرفته از اونه. کاربری اون خانوم ترکید ولی ازش عذرمیخوام اگه راضی نیست برای اسمم و چون نمیشه تغییر داد نام کاربری و امیدوارم ببخشه 😬
2738
اخه فیشنت فقط مال جوراب نیست که بگن جوراب تور توری

به این ساق تورتوریام میگن نه؟

دوست پسر داشتن یا دوستِ پسر داشتن در هر صورت توهین به دختره حالا شما هی فکر کن باکلاسی👩🏾‍🦽!                       دیدین غلط املایی دارم بگین🗿☘️                                   هرکی بگه جدی میفرمایییینننن؟؟؟ از ما نیست🔫
اینجا منظور همون جوراب تور توری، بود دیگه

خوده کلمه رو عرض کردم که نمیشه با جوراب توری جایگزینش کرد

مجبورن بگن جوراب توری، بی کلاس میشه ولی فیشنت ایز وری های لول

چه ربطی داره وقتی اسمش فیشنت اسمشو میگیم دیگه

مثل این میمونه که به یخچال بگی سرد کننده اما اسمشو نگی چون با کلاسی حساب میشه

جوراب توری به انواع ساپورت ها میشه گفت

اما فیشنت اون زنبوری هاست

درضمن فکرمیکنی خیلی بانمکی که هی مزه میریزی

من یه سوال پرسیدم فقط نصف کامنتا مزه ریزی های جنابعالی بود

به این ساق تورتوریام میگن نه؟

اره