2733
2739
دیشب خونه جاریم بودم داش زودپزشو محکم سیم میکشید گفتم چقد تو تمیزی برگشت بهم گف مسخره میکنی؟گفتم نه ...

همیکنه پشیمونی خودش خوبه، کم کم ترک کن، منم واقعا اراده کردم غیبتو ترک کنم. به خودم بدجور ضرر میزنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیشب خونه جاریم بودم داش زودپزشو محکم سیم میکشید گفتم چقد تو تمیزی برگشت بهم گف مسخره میکنی؟گفتم نه ...

منم مثل خودتم  با این تفاوت که بقیه فکر میکنن من یه فرشته مهربونم ولی فقط چندتا از نزدیکام میدونن من چه عفریطه ایم  

2731
همیکنه پشیمونی خودش خوبه، کم کم ترک کن، منم واقعا اراده کردم غیبتو ترک کنم. به خودم بدجور ضرر میزنه

تبریک میگم بخاطر اراده اتون

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

منم خیلی سعی میکنم ولی آخه خونواده شوهرم و طایفه ش یه رفتارای سمی دارن واقعا اونا خودشون دهن منو باز میکنن میگن غیبت کن

2740
منم مثل خودتم   با این تفاوت که بقیه فکر میکنن من یه فرشته مهربونم ولی فقط چندتا از نزدیکام می ...

😆😆😆😆😆😆 تو همون دختره ایی که همه پشت سرت میگن او یک فرشته بود ولی تو واقعیت شیطان میاد دستی بهت پول میده میگه کمتر فعالیت کن بزار منم یکاری بگیرم دستم😂😂😂😂😂 

آفرین بهت میشه به منم تذکر بدی؟؟؟؟

عزیزم غیبت نکن من نمیخوام اعمال خوبم بره واسه فلانی گناهان اون بیاد واسه من ! 

ولش کن بیا درباره یه چیز دیگه حرف بزنیم! 

ببخشید من دوست ندارم غیبت بشنوم! 

باشه حتی اگر جلوی خودشم میگی بازم غیبته !

میدونم راست میگی اگر دروغ باشه که میشه تهمت!

من اینجوری تذکر میدم💚