2737
2739
عنوان

مادرشوهر به این حسودی دیده بودین

| مشاهده متن کامل بحث + 340 بازدید | 22 پست
اره دیگه میگه واسه زنت اینقد خرج کردی من جا نمونم

خیلی زشته این حرکت 

اصن چطور خجالت نمی‌کشه 

حسادتشو نشون میده

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
اونوقت شوهرت چی گفت ؟

به خواهرشوهرم که شماره کارت فرستاده غر زد به تو چه خودتو انداختی وسط همین

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به خواهرشوهرم که شماره کارت فرستاده غر زد به تو چه خودتو انداختی وسط همین

باز خوبه پس نمی خواد بهش پول بده

به این حجم از خوش شانسی رسیدم که  اگه یه نیزه از آسمون بیافته پایین صاف میره توی ماتحتم🤨🤨🤔😵‍💫😟
خیلی زشته این حرکت  اصن چطور خجالت نمی‌کشه  حسادتشو نشون میده

کلا خیلی حسوده عجیب 

من خیلی دیر فهمیدم

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲
2731
باز خوبه پس نمی خواد بهش پول بده

فعلا که نه 

ولی از اینایی که ول کن نیست باز میگه و تکرار میکنه

فعلا که نه  ولی از اینایی که ول کن نیست باز میگه و تکرار میکنه

چه بی شخصیته

به این حجم از خوش شانسی رسیدم که  اگه یه نیزه از آسمون بیافته پایین صاف میره توی ماتحتم🤨🤨🤔😵‍💫😟
کلا خیلی حسوده عجیب  من خیلی دیر فهمیدم

شوهرت گوش میده بهت؟

بگو بهش نده

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
2740