2737
2739
عنوان

فقط کسایی که لیزر کردن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 152 بازدید | 26 پست
حدود هشت جلسه  میخوام برم دوباره شیوم کنم یک ماه بعد درمیاد

🤔🤔آها یعنی بعدچند سال ممکنه دوباره بیاد بازم باید بریم؟الان که ده درصد اومدع بعد از چهارسالع یعنی؟

but people can go From people you know to people you Don't
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خودم گندمی ام اما بدنم روشنه اما سفیدم نیست 😐😁 و تقریبا هم ضخیمه موهام  خودمون باید دستگا ...

پیشنهاد میدن اینو داریم قیمتا متفاوته ولی کندلا بهترینه من کلا ۲ جلسه رفتم بخاطر بارداریم نتونستم ادامه بدم تو همون ۲ جلسه ۸۰ درصد موهام ریخت الانم خیلی خیلی کم پشت شده شاید هر دو سه هفته یبار نیاز ب شیو باشه

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵
2731
پیشنهاد میدن اینو داریم قیمتا متفاوته ولی کندلا بهترینه من کلا ۲ جلسه رفتم بخاطر بارداریم نتونستم اد ...

واااای چقد خووب اگه اینطور باشه..

but people can go From people you know to people you Don't
یک ماه تا ۴۵ روز عزیزم 

نه عزیزم درستش اینه وقته پیاز مو فعال شد باید مجدد بری 

یعنی میری لیرز موهات میریزه دیدی داره در میاد باید بری

دفعه ی اول حدود سی روز 

بعدی بیشتر 

ممکنه دفعه ی سوم سه ماه بعد باشه

بدون فعال شدن بری الکیه 

2740
نه عزیزم درستش اینه وقته پیاز مو فعال شد باید مجدد بری  یعنی میری لیرز موهات میریزه دیدی داره ...

اتفاقا همینو پرسیدم از مسئولش 

چون واقعا زیر بغلم همون جلسه ی اول دیگه در نیومد 

گفتن که نباید وقفه بندازی چون فولیکول مو ها هست و از بین نرفته فقط وارد فاز خواب شده

⏩️⏭️⏯️⏹️⏸️⏮️⏪️ 
اتفاقا همینو پرسیدم از مسئولش  چون واقعا زیر بغلم همون جلسه ی اول دیگه در نیومد  گفتن که ...

من این مدلی رفتم جواب گرفتم اکثرشون برای سودشون میگن مثلا جلسه هشت برای من پنج ماه بعد بود 

من پامو چهار بار با همین روش رفتم بعد چهارسال و نیم با تا دو تا زایمان ده درصد در نیومده شاید بیست تا تار مو 

البته جام هم عالی بود شاید  ده نفر رفتیم و همه راضی

من این مدلی رفتم جواب گرفتم اکثرشون برای سودشون میگن مثلا جلسه هشت برای من پنج ماه بعد بود  من ...

البته جای درست مثلا پای من دو ساعت طول میکشید 

اسن حدیدا که ده دقیقه ای پا نیزنن جا میندازن برای همسن میگن هر ماه بیاید 

موقع ریختن اگه یه جا میریزه یه جا نمیریزه یعنی کامل شات نمیزنه

با اشنایدرپلاس یک جلسه ای نتیجه میگیرید

یه مرکز تو اصفهان میشناسم دستگاهشون اشنایدرپلاس هست که کاملا جدید و به روزه اپراتورشون هم دقیق شات میزنه👌 جوری که من با ۴ جلسه لیزر به نتیجه دلخواهم رسیدم.نوبت دهیشونم خیلی آن تایمه مثل بقیه مراکز عقده معطل کردن مشتری رو ندارن رو همه رنگ پوستی جواب میده

دکتر هم دارند کاملا بهتون مشاوره میدن

از وقتی میرم پوستم چند درجه روشن تر شده اصلا هم درد و سوختگی نداره فقط یه گزگز خفیف حس میکنی

با الکس موهام ضخیم شد کلی درد کشیدم اما با این دستگاه موهای نازکمم از بین رفته شمارشو براتون میذارم تماس بگیرید ‌کامل راهنماییتون میکنند

۰۹۲۱۷۸۷۰۷۷۶