2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وا این چیه ک بخان حرف بزنن 

ولی اصلا برات مهم نباشه مردم همیشه ی بلانسبت گ و هی دارن واسه خوردن بخای با اونا در بیفتی زندگیت تباهی و اصلا نمیفهمی زمان جطور میگذره چون همش درگیر حواشی هستی

معمولیه ک فک کردم چی میخوای بزاری

چوبخت عرب بر عجم چیره گشت همه روز ایرانیان تیره گشت  ﺯ ﺷﯿﺮ ﺷﺘﺮ ﺧﻮﺭﺩﻥ ﻭ ﺳﻮﺳﻤﺎﺭﻋﺮﺏ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺟﺎﯾﯽ ﺭﺳﯿﺪﻩ ﺍﺳﺖ ﮐﺎﺭﮐﻪ ﺗﺎﺝ ﮐﯿﺎﻧﯽ ﮐﻨﺪ ﺁﺭﺯﻭ دربغ است که ایران ویران شود  
سرتا پا مشکی بودم  مانتو جلو بسته مشکی خیرده بودم میخاستم برم باشگاه بابام اومده میگه  ...

بابا رو ول کن، این میخواد بگه چادر سر کن. 

محل نده

این تیپ مشکلیم نداره، عجق وجقم نیست

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            
یعنی چادر نمیزد زنش؟؟  خانواده مذهبی هستید ؟

عزیزم این یکی از دلایلش بود

دختر خانم سنی نداشت اون موقع 

اوایل سر میکرد 

اما بعد که بهش میگفتن 

ایشون میگفت دوستام نمیپوشن منم نمیپوشم

بیشتر منظورم این بود که خیلی براشون مهمه این مورد 

خیلی معمولی هست عزیزم 

چشه مگه 

کلا هرچی دوست داری بپوش عشقم 

اصلا به حرف بقیه اهمیت نده

در پی آن همه خون، که بر این خاک چکید🕊️🌱ننگ مان باد این جان،شرم مان باد این نان،ما نشستیم و تماشا کردیم…😔
اره  خسته شدم  از ده سالگی همش تحقیر شدم به خاطر اینکه سلیقم باهاشون فرق داشت  خست ...

🥺🥺🥺🥺 دختر قشنگم بیا بغلم 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید