2733
2739
عنوان

کیا تازگی اسباب کشی کردن یا دارن؟من نمیدونم از کجا باید شروع کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 477 بازدید | 22 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگه فاصله تا خونه بعدیتون نزدیکه فکر نکنم به این زودی آب بشن، وسایل فریزرو هر وقت که خواستن یخچالو ببرن خالی کن تو یه پارچه بزرگ بعدش بزار تو یه جعبه یا سبد بزرگ( مثل سبد پیک نیک) پارچه باعث میشه دیر آب بشن
من پارسال اثاث کشی کردم اگه زمان لازم داری تو چند مرحله اثاث کشی کن راحتتری مثلا یک سری جعبه از چیزهایی که لازم نداری جمع کن ظرف و ظروف اول بعد لباسها و بقیه تخت و کمد و اینها فرش برای یخچال من صبح موقعی که ماشین آمد خالی کردم تو تشت بعد که بردند تقریبا چند ساعت بعد زدیم به برق اما خب سعی کن فریزر خالی کنی چیزی نخر گوشت و مرغ خصوصا با وانت یا ماشین خودتون میتونید کم کم خرده ریزها رو ببری یکم سبک بشه وسایل بزرگ بذاری موقع اثاث کشی اگه همه رو بهم بردی وسایل بزرگ من شب چیدم سریع مبلها و فرش و یخچال و اینها که سر جاش اتاقها رو فردا وسایل بزرگ رو چیدم کارتون ها رو گذاشتم یک گوشه روش نوشته بودم چی به چیه کم کم در عرض یک هفته خالی کردم تازه من یک بچه مدرسه ای و یک بچه یک ساله داشتم خونه نو مبارک عزیزم