2733
2734
عنوان

زیر بغلم از داخل یه غده شده و ناجور درد میکنه اخه چرا

| مشاهده متن کامل بحث + 238 بازدید | 25 پست
پماد زینک یا مردار سنگ به زیر بغل نمالیدین؟؟

نه

ولی مام میزنم چندین ساله 

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زینک اکساید که نمیزدی؟

نه

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍
2742
خب بنظر من جوش تا فردا میاد رو حتما مو گیر کرده ،غده گ یهو سبز نمیشه اونم زیر بغل ک متوجه نشی ،جاش ق ...

نه عزیزم هیچی نیست از بیرون

اره تا صبحی خوب بودم یهو از سر شب اینجور شد 

اگه احساس درد و فشار داره و اطرافش پوست قرمز شده و با تکون دادن دست یا فشار دردش بیشتر میشه بخصوص اگر نزدیک به سطح پوست باشه و خیلی عمقی نباشه، اینها نشانه آبسه یا غده چرکی هست که اگه بطور طبیعی خودش سر باز نکرد باید چرکش رو تخلیه کنن. ولی اگه عمقش بیشتره و به سختی قابل لمس هست و دردی که داره در ناحیه وسیعتری اطرافش احساس میشه ممکنه مربوط به غدد لنفاوی باشه که حتما باید دکتر برین معاینه بشه.

خیلی نگران خدانکرده سرطان نباشید چون غدد سرطانی معمولا بدون درد هستن (نه همیشه)

اگه روی غده، سطح پوست یه سوراخ یا روزنه کوچک تشکیل شده به احتمال زیاد کیست مویی ممکنه باشه

یه معاینه ساده دکتر عمومی میتونه خیالتون رو راحت کنه.

یک عدد مشهدی هستم!      «امیدوارم بتونم به اندازه خودم تاثیر مثبتی بذارم بر دیدگاه افراد، نسبت به کاربران آقا.» -- مجازات آدم خیانتکار این نیست که کسی به او اعتماد نمیکند، بلکه اینست که خودش دیگر نمی‌تواند به کسی اعتماد کند!
اگه احساس درد و فشار داره و اطرافش پوست قرمز شده و با تکون دادن دست یا فشار دردش بیشتر میشه بخصوص اگ ...

مچکرم🙏

عذر میخام شما پزشک هستید؟

2740
مچکرم🙏 عذر میخام شما پزشک هستید؟

نه منم همین مشکل رو چند سال پیش داشتم کل اینترنت و یوتیوب رو زیر و رو کرده بودم و انواع و اقسام غدد احتمالی رو دیده بودم😁

واسه من همون آبسه بود و خودش سر باز کرد آخرش که خیلی متورم شده بود

یک عدد مشهدی هستم!      «امیدوارم بتونم به اندازه خودم تاثیر مثبتی بذارم بر دیدگاه افراد، نسبت به کاربران آقا.» -- مجازات آدم خیانتکار این نیست که کسی به او اعتماد نمیکند، بلکه اینست که خودش دیگر نمی‌تواند به کسی اعتماد کند!
بهتر شدید؟؟؟؟

اره عزیزم فرداش رفت