2737
2734
عنوان

سرفه های پسرم داره دیوانه م می کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 269 بازدید | 41 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

عزیزم دختر منم همینطوره دو سه روز تهران خونه مامانم بودم اح همین الان ساعت سه و نیم شبه از سرفه دوبار بالا اورده واقعا نمیدونم چی به سر بچه ها اومده مطب دکتر ها پر از بچه هایی که همه سرفه دارن .خودم آموزشگاه نقاشی دارم همه شاگردام با سرفه های شدید.حالا من دوسه روزی تهران بودم ولی بقیه بچه ها چی  ما شمال زندگی میکنیم همه همین مشکلو دارن همه الرژی دارن میشه مگه؟دوتا دکتر هم میبریم سومی صدای بابای بچه درمیاد که بچمو کردی موش ازمایشگاهی🥺

2738
ببخشید علائم اینکه مشکل ازسینوس باشه چیه

دکتر حاذق بررسی کنه متوجه میشه

همون خلط داخل معده خودش یه نشانه است

ولی اگه سنش بالای ۵ شش سال هست با عکس رادیولوژی قطعی مشخص میشه

عزیزم دختر منم همینطوره دو سه روز تهران خونه مامانم بودم اح همین الان ساعت سه و نیم شبه از سرفه دوبا ...

آره دقیقا منم خیلی می بینم بچه ش سرفه می کنه. پسر من البته تازه دیشب یکمی تب کرد و ترشح بینی و حلق پیدا کرد. حالا جالبه این هفته که مدرسه ها تعطیل بود ما هم بیشتر خونه بودیم.... همین الانم پشت هم داره سرفه می کنه. به پدرش می گم ببرم دکتر می گه صبررر کن تازه دکتر بوده....

آره گفت آلرژی و هوای آلوده. ولی شربت نداد. خودم دارم پلارژین و نوسکاف می دم که انگار نه انگار . امرو ...

عزیزم یه عکس بگیر من دخترم اینطوری بود عکس گرفتم دکتر گف مشکوک ب لوزه سومه ینی گف چون لوزه بزرگه بچه سرفه داره.باید دکتر حلق نشون بدم ببینم عمل میخواد یا نه