2752
2739
عزیزم حذف تاپیک با من نیست لطفا به امضام رجوع کنید ممنون

نینی یار عزیز لطفا این کاربر رو تعلیق کنین حرف من کجا حرف اون کجا

به جد و آبادم فحش داد به خودم فحش داد علامت فاک هم فرستاد

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
عزیزم حذف تاپیک با من نیست لطفا به امضام رجوع کنید ممنون

نی نی یار جان یه سوال ازتون داشتم،الان استارتر این تاپیک اول شروع به فحاشی کردند در حالیکه هیچکسی بهشون بی احترامی نکرده بود،علت اینکه یک نفر رو تعلیق میکنید و یک نفر که شروع کننده بی ادبی بوده رو تعلیق نمیکنید چیه؟

من یه کاربریم سر همین قضیه ترکید و واقعا حرص خوردم

نی نی یار جان یه سوال ازتون داشتم،الان استارتر این تاپیک اول شروع به فحاشی کردند در حالیکه هیچکسی به ...

من بهش گفتم بیشعور

اون چه فحش هایی داد؟ خودتونو زدین به ندیدن؟ 

تعلیق شد

نینی یار عزیز 

اینکه من یه کلمه به اون کاربر گفتم بیشعور 

اون به من چه حرفایی زد؟ به جد و آبادم فحش داد بهم گفت روانی بهم گفت غلط میکنی و چند تا علامت فاک نشون داد

اولش هم اون شروع کرد مسخره کردن من

نی نی یار جان یه سوال ازتون داشتم،الان استارتر این تاپیک اول شروع به فحاشی کردند در حالیکه هیچکسی به ...

عزیزم استارتر به کاربر توهین کرد که تذکر گرفت اما کاربر دوم به خانوادشون توهین کرد که تذکر نداره

یادتون باشه عزیزم وقتی توهین میشه بهتون نی نی یار صدا کنید دیگه به فکر توهین اول و دوم نباشید ممنون

نینی یار عزیز  اینکه من یه کلمه به اون کاربر گفتم بیشعور  اون به من چه حرفایی زد؟ به جد ...

عزیزم تعلیق شدن لطفا بحث ادامه ندید و تاپیکتون مدیریت کنید ممنون

با هر کسی که صحبت کردین حرف ناحق زدین جوابتونو دادم اون کاربر اول شروع کرد به مسخره کردن من

لطفا بحث نکن

اگر طرف صحبتم شما بودی قطعا شما رو ریپلای میکردم....