2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بستگی به دکترت داره که چقدر ماهر باشه 

اگه خوب بخیه بزنه و خودت خوب مراقبت کنی نه نمیمونه بمونه هم در حد یه هاله رنگی 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
2742

اصلا جوری نیست که معلوم و ضایع باشه دقیقا جاییه که خود شکم یه خط داره دوتا سزلرین داشتم یه خط نازک مونده

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی

سزارین خیلی خیلی خوبه. جاش هم زیر لباس زیر و یه خط نازک و کوچیکه. یه خط بخیه نازک بهتر از اینه که با زایمان طبیعی شکل اونجا رو کجو کوله کنی و از ریخت و قیافه بندازی. من که از سزارینم بسیار راضی هستم

بعد از چند ساعتی که بهم اجازه نمیدادن از تخت بلند شدم، بعد از دیگه سرپا بودم. کارای شخصیم، نشست و بر ...

میشه عکس شکم بندتو بزاری و بگی از کجا و چند خریدی من نمیدونم چی بخرم

«...من تمام تلاشم را کردم و تمام زبان های دنیا را یاد گرفتم اما چه کنم که هیچ کدام برای توصیف کردن تو کافی نبود ...✨🦋»

جای بخیه میمونه اما کمرنگ تر میشه

طبیعی وسزارین بستگی به بدن شخص داره 

برای بعضیها طبیعی بهترتره وبه قولی آخ نمیگن

و برای بعضیها سزارین

من انتخاب خودم طبیعی بود اما متاسفانه سز شدم 

تا مدتها نمیتونستم دولا بشم و جای بخیه ها درد میکرد و از شیاف مرتب استفاده میکردم

این مشکلات هستن که رشدت میدهد...
2738

من ده روز پیش سزارین کردم برای بار دوم،سزارین اولم خیلی خوب بود ولی دومی سخت تر بود

به نظرم سزارین هر کس کاملا متفاوت بابقیه اس،مثلا من بااینکه زایمان دومم بود و پمپ درد داشتم بعدعمل دردرو تونستم تحمل کنم ولی تخت بغل من باشرایط مشابه من هوااار میزد

ان شاءالله که زایمان خوبی داشته باشی🌹

ولی انتظار هرچیزی رو داشته باش که بتونی تحمل کنی

من الان بعد ده روز یه کم روبه راه شدم،روزای اول به سختی از تخت میومدم پایین

میشه عکس شکم بندتو بزاری و بگی از کجا و چند خریدی من نمیدونم چی بخرم

مارک پاک سمن از داروخونه‌ دقیقا به اسم شکم‌بند بعد از زایمان

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
مارک پاک سمن از داروخونه‌ دقیقا به اسم شکم‌بند بعد از زایمان

راضی هستی ازش ؟ بخیه هارو اذیت نمیکنه و اینکه چند خریدی ؟ من الان در حدی درد دارم که لباسم کشیده میشه به شکمم دلم ضعف میره یه دفعه اینجوری شدم تا امروز مشکلی نداشتم 

«...من تمام تلاشم را کردم و تمام زبان های دنیا را یاد گرفتم اما چه کنم که هیچ کدام برای توصیف کردن تو کافی نبود ...✨🦋»
راضی هستی ازش ؟ بخیه هارو اذیت نمیکنه و اینکه چند خریدی ؟ من الان در حدی درد دارم که لباسم کشیده میش ...

نه ابدا

یادم نیست فکر کنم ۳۸۰ اینا بود

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄