2733
2734
عنوان

مامانای چادری تشریف بیارین داخل تاپیک راهنمایی کنین 🌷🌷🌷

| مشاهده متن کامل بحث + 234 بازدید | 27 پست
از خودش نظر بخواه  اصلا اصرار به پوشیدن نکن بزار هر وقت دلش خواست یا تو مراسم های مذهبی استفاد ...

دوروزه  گریه میکنه که میخوام ☹️دوستاش میپوشن اینم دوست داره،بله فقط برا مراسمات میخرم 

السلام علیک یا ابا الصالح المهدی ادرکنی 💚💚💚💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ساده جلوش زیپ داره؟چه فرقی میکنن؟اینی که عکسش گذاشتم چه جوره خوب نمیشه؟

این دیدی موج داره؟ بغلش 

ساده ی لبنانی این موج رو نداره توی بغلاش 

اره جلوش زیپ داره

بعد خودت سفارش بدی بنظرم بهتره، یعنی بری بدی بدوزن

چون میتونن استینو بلند بگیرن 

نوجونا یکم دستاشون بلندتر میشه گاهی.. 

اینجوری رشد کنه قد استینش کوتاه نمیشه 

انقلاب های درونی دست خداییه که زنده رو از دل مرده میکشه بیرون ❤️ اون چیزی که امام زمان (عج) رو از غربت در میاره اینه که ارادتت رو نشون بدی و جلوی کسایی که حرمت شکنی میکنن بایستی ... با سکوت تو ، ابن ملجم جرات میکنه تا علی (ع) رو شهید کنه ....تمام زندگیم این بود = محبت حضرت علی (ع)❤️زندگی خوب رو سلمان داشت که همه چی رو رها کرد و رفت به دامن علی پناهنده شد، زندگی خوب رو "جُوون" داشت، برده ی سیاهی که احتمالا باورش نمیشد "امیری حسین و نعم الامیر"  ی که با شوق فریاد زد تا ابد با اشک و سوز تکرار بشه، زندگی خوب رو "بشر بن حارث" داشت که گذر امام کاظم(ع) به دم خونه اش خورد و از مجلس رقص و شراب، به مقامات عالی رسید، زندگی خوب رو اون شاهزاده ی رومی داشت که به شیرینی عشقی که تو قلبش حس کرد، ناشناس بین برده ها و کنیز ها رفت و توی شرایط سخت زندگی کرد ....توی این دنیا زندگی خوب فقط برای کسایی بود که طالعشون به امامشون گره خورده بود  ❤️یا مبدل السیئات بالحسنات... طالع من رو هم به امام زمانم گره بزن ❤️
من چادر عربی سر میکنم.چادر لبنانی فرق داره با عربی؟

آره عربی آستینش مچ نداره یه کم گیر می کنه به آستین و خیلی حالت خفاشی داره، لبنانی صدفی مچ حدودا ۱۰ سانتی داره، بالا سرش یه تیکه داره که باعث می شه روی سر خوش حالت تر بمونه ، چادر عربی رو روی روسری زیاد نمی شه آورد جلو باید عقب باشه

با احترام، درخواست دوستی قبول نمی کنم⚘
2740

ببرید از نزدیک ببینید اینطوری متوجه میشین کدوم به دخترتون میاد منم میخوام در آینده ای نزدیک برای دختر آیندم بخرم البته اگر خودش دوست داشته باشه مطمئنم دوست داره 😊

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖

جنسش هم کرپ و حریر اسود خوبن. کن کن و ژرژت نگیر ، کن کن ساده نازکه و نخ کش می شه، ژرژت همون کن کن پشت کرپه سنگین و لخته و نخ کش می شه زیباست ولی برا بچه راحت نیست

با احترام، درخواست دوستی قبول نمی کنم⚘
لبنانی سخته بزار بپوشه ببینه کدوم راحته اینطوری با عکس نمیشه همش خوشکلن

از چه نظر سخته عزیزم؟من فکر میکردم چون آستین داره و زیپ هم میخوره راحت باشه

السلام علیک یا ابا الصالح المهدی ادرکنی 💚💚💚💚