2733
2734
عنوان

دخترم

| مشاهده متن کامل بحث + 3096 بازدید | 34 پست

مربی بچه من بچه رو زد میگم اگه شیطنت میکنن یجور دیگه تنبیه کن میگه شما بیا جای ما گفتم حق زدن نداری گفت باشه حتما قطع کرد دوباره امروزم بچه رو زد میگه مگه من باچوب زدم یکی یواش زدم تو گوشش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سر مزار رفتن افاقه نمیکنه براش احسان کن و زود زود صلوات بفرس به یه نفر فرد مطمئن بسپار براش قران خت ...

همه ی اینکارارو کردم و خیلی کارای دیگه اما بازم بهم میگه چرا نیومدی منتظرت بودم 😪

عموم هر بار نصف شب بیدارم میکنه و با نگرانی میپرسه. چرا ظهر جمعه منتظرت بودم نیومدی خونه باغ ؟و من میترسم بهش بگم تو صب جمعه فوت شدی ... 
خدا رحمت کنه باید به مربی بگی چون مسئول خوراکی و چاشت بچه ها و وسایلشان مربی هست باید نظارت کنه دیگه ...

مرسی اره شنبه میگم بهش حتما

عموم هر بار نصف شب بیدارم میکنه و با نگرانی میپرسه. چرا ظهر جمعه منتظرت بودم نیومدی خونه باغ ؟و من میترسم بهش بگم تو صب جمعه فوت شدی ... 
2742
همه ی اینکارارو کردم و خیلی کارای دیگه اما بازم بهم میگه چرا نیومدی منتظرت بودم 😪

خدا رحمتش کنه.من همیشه همه تاپیک هات راخوندم قصه زندگیتم باورکردم ولی تاحالا کامنتی نذاشتم.اگه عموت رابخاطرگذشته بخشیدی ازته دلت. برو سرمزارش بگو که بخشیدی وحلالت کردم دیگه خوابت نمیاد عموت خدابیامرزاون دنیا سرگردانه واسه همون خوابت میاد