2733
2739
ببین عزیزم من چیزی از خودم نساختم که اینطور به من میگی حکم ،حکم خداس بی چون و چرا باید قبول کرد ...

من نگفتم شما از!خودت ساختی خودم ادم مقیدی هستم و سعی میکنم که رعایت کنم بله هر انچه خدا مشخص کرده باید رعایت بشه گفتم فقط برام سوال که کاری که حرام اما اگر انجام نشه زندگی مشترک ضربه میخوره انجام بشه یا نه 

این رو از باب کنجکاوی گلم نه زیر سوال بردن حرف شما یقینا حرف شما درسته و هیچ شکی هم توش!نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نگفتم شما از!خودت ساختی خودم ادم مقیدی هستم و سعی میکنم که رعایت کنم بله هر انچه خدا مشخص کرده با ...

حتماً حکمتی پشتشه

دختر کاپشن صورتی با گوشواره های قلبی 🖤                                           #کرمان_تسلیت 🖤                                                  #شیراز_تسلیت🖤                                                ⁦🇵🇸⁩جنگیدن علیه ستمکارانِ سراسر جهان، تنها حقی است که برای انسانِ عصر ما باقی مانده است؛ چرا که درست در آن لحظه که ستمکاران برمی‌خیزند تا این حق را هم از انسان بگیرند، درست در همان لحظه، این جنگ، به اوجِ عظمت و حقانیتِ خود میرسد.⁦🇵🇸⁩                                                        #آتش_بدون_دود.                                            #نادر_ابراهیمی.                                                                                                                   
2728
حکمش خب مشخصه نگاه کردن به... حرام  ولی برام یه سوال الان تو این شرایط که مردها تفکراتشون خواس ...

همسر من کلا مخالف بود که برم‌اصلا مشکلی نداره با یذره مو من خودم اذیت میشم

چند جلسه باید بری تا کامل از بین بره ؟اگه عوارض نداشته باشه عالیه  چیه این همه پشم  همیشه ...

میگن که ۸‌جلسه ولی بعید میدونم‌ 

اره دیگه منکه واقعا دیگه نمیتونم انقد میمونم حموم خسته میشم🤣🤣

چه عوارضی داره مگه

ببین روزنه های روی پوست همون محلهایی که مو ازش بیرون اومده باید باز باشن تا مواد زائد و سموم بدن دفع بشن لیزر روزنه های محل رویش مو رو می بنده برای همین انقدر پوست صاف و قشنگ میشه اما دیگه مواد سمی و زائد نمیتونه دفع بشه

و برای خدا کاری نداشت که پوست آدمو صاف خلق کنه حتما این روزنه ها لازم بوده دیگه

از روابط انسانی خسته‌م؛ کاش نافلز بودم با پیوند کووالانسی
2738