2733
2734
عنوان

✨♥️کمی هم خودت رو دوست داشته باش ♥️✨

| مشاهده متن کامل بحث + 65466 بازدید | 9778 پست
سلام خانوما شبتون بخیرررر ❤️💕 خودتونم خسته نباشید انشالله همیشه دلتون شاد باشه و تنتون سالم 🧿🥂🍓م ...

سلام مهربون خسته نباشی 

دستتدرد نکنه خانم کد بانو 

ب سلامتی آقا حامد میان؟؟؟

سلام خانوما شبتون بخیرررر ❤️💕 خودتونم خسته نباشید انشالله همیشه دلتون شاد باشه و تنتون سالم 🧿🥂🍓م ...

سلاااام قشنگم، خسته‌نباشی...

به به ترشی..😋 پسرمم‌مث خودم‌عاشق ترشیه،کاش منم سرسوزنی ذوق داشتم‌ و تنبل نبودم و ترشی درست‌میکردم... این‌ تنبلی سرچشمه‌میگیره از شیرازی بودنم🤣🤣🤣🤣

برو ساحلی خرید کن واسه خودت ،حالشو ببر، خریدات‌مبارکت باشه عشقم...

در اندکِ من، تویی فراوان‌ یا رب🕊💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام دخترا..روزتون بخیر❤️🌹

🔮اسمم آتاناز🔮                                                              آدم گِل بود و از فوت خدا زنده شد...برای جون بخشیدن به اون گِل روحش بهش داد..،اینو یادت باشه تو فرزند آدمی و روح خدا تووو وجودت حالا بیا دنیا رو قشنگتر کن❤️.             اگر آدما به این فکر کنن و باور کنن حتما دنیامون قشنگتر میشه🤍♥️
سلام مهربون خسته نباشی دستتدرد نکنه خانم کد بانو ب سلامتی آقا حامد میان؟؟؟

سلامت باشی رفیقم

نه اون احتمالا دهم خونه باشه 😿😿

جیبمو شارژ کرده واسه اون 🐥😂

ساعت ۹_۳۹ دقیقه شنبه ۲۵_۹_۱۴۰۲ خبر رسید برآورده شدی 🫀💫💌 ☀️🌱💙رحمت خداوند تا ابد برای زندگی من باقیست ☀️🌱💙
سلاااام قشنگم، خسته‌نباشی...به به ترشی..😋 پسرمم‌مث خودم‌عاشق ترشیه،کاش منم سرسوزنی ذوق داشتم‌ و تنب ...

😂❤️😂❤️😂ای جانمممممم دخت شیرازی 💃🏼🫀💃🏼🫀ناز و طنازی ..🧿❤️🧿

نوووووش جونش فسقلی 🐥♥️🐥♥️🐥

عاره آزگل تازه امسال می‌خوام مارمالاد زرد آلو و آلو درست کنم 

حتی می‌خوام شربت آلبالو و انار هم درست کنم 

داخل اینستا مربا گل یاس دیدم اینم می‌خوام درست کنم واسه اولین بار 😂

چون سال گذشته دیر درست کردم تابستون از بیرون می‌خریدم حامد همش غر میزد که چیه اینا 😥🥺دیگه امسال زود دست به کار شدم غر غراشو نشنوممممم 🫥😶‍🌫️🤐😬🫤

ساعت ۹_۳۹ دقیقه شنبه ۲۵_۹_۱۴۰۲ خبر رسید برآورده شدی 🫀💫💌 ☀️🌱💙رحمت خداوند تا ابد برای زندگی من باقیست ☀️🌱💙
سلام علیکم، صبتون ب عشق...ایشالا اخرهفته خوبی داشته باشیم‌همگی...رفتگان هم فراموش نکنیم...روحشون شاد ...

مرسییییییییی عزیزدلمممم چه یادآوری خوبی 💚🦋خدا رحمت کنه همه رفتگان رو 

سلام دخترا..روزتون بخیر❤️🌹

سلامممممم زیبا ♥️روز  شماهم بخیر 

سلام مهربون خسته نباشی دستتدرد نکنه خانم کد بانو ب سلامتی آقا حامد میان؟؟؟

سلاممممم یادم رفت خوشگلمممممم♥️💘 فسقلی خوبه ؟؟

سلاممممممم به همگی دوستان عزیزمممم ظهرتون بخیر من از صبح رفتم خرید و خداروشکر زود همه چی رو پیدا کردم 😂 و برگشتم ظهر دست به کار پختن و درست کردن میشم 🫠😽

اصلااااا خسته نیستم 

فردا هم می‌خوام مادرشوهر اینا مو دعوت کنم این مدت کلی زحمت بهشون دادم تازه می‌خوام به گوش حامد برسه فکر نکنه نیست دیگه من خیلی ترک دنیام 🙉🥺

من فقط وقتی خونه تاریک و سوت و کور باشه یادش میفتم 😂🫥🐣🫳🏼

وگرنه چه بهتر 😥😂

شوخی کردم 

خونه نیست یخچال دست نخورده همه چی داشت خراب میشد من مجبورم تبدیل کنم به ترشی و.. 

😂

تلویزیون خاموش 

کنترل سر جاش 

تازه پوست تخمه صدای  شکستنی  ازشون پخش نشده داخل خونه

😂❤️😂❤️😂ای جانمممممم دخت شیرازی 💃🏼🫀💃🏼🫀ناز و طنازی ..🧿❤️🧿نوووووش جونش فسقلی 🐥♥️🐥♥️🐥عاره ...

ساحلی مامانم برعکسه، ماشالله فعاله، آخه مامانم‌ واسه یه شهر دیگست...🤣من کشیدم ب سمت شیرازیا🤣

اووووم😋😋😋 دستت دردنکنه، خوش بحال آقاحامد...🧿♥️🧿♥️♥️🧿♥️♥️🧿🧿🧿

سلاممممممم به همگی دوستان عزیزمممم ظهرتون بخیر من از صبح رفتم خرید و خداروشکر زود همه چی رو پیدا کرد ...

سلام عزیزکم، خسته نباشی...

کارخوبی میکنی دعوتشون‌کن، دستشون‌درد نکنه ک مراقب خواهرمون بودن🧿♥️🫶

واقعا ک‌یخچال ها پر می مونن، وقتی ک آقایون‌ خونه نباشن...

😂😂😂

انشالله بسلامت برگردن ...🧿🧿🧿