2752
2734
عنوان

✨♥️کمی هم خودت رو دوست داشته باش ♥️✨

| مشاهده متن کامل بحث + 64351 بازدید | 9599 پست
فیلم عامه پسندم تعریفش رو شنیدم خاستم ببینم  هرکاری میکنم تو گوگل نیست 🙂

عامه پسندم دیدمش، ای بدک‌نیست...

من‌از ماهواره دیدمش‌گل...نمیدونم ببین تو کانالای تلگرامی‌نیست

در اندکِ من، تویی فراوان‌ یا رب🕊💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره ساحلی یدونه پسمل عشق  عمه اش  اونم خیلی منو دوست داره یعنی مدام میگه ب مامانش گوشی رو ...

🧿❤️🧿❤️🍯🌞🍯🌞🍯🧿❤️🧿❤️ای خدااااا 

قند عسل 

خدا حفظش کنه عزیزممممم 😘😘😘

ساعت ۹_۳۹ دقیقه شنبه ۲۵_۹_۱۴۰۲ خبر رسید برآورده شدی 🫀💫💌 ☀️🌱💙رحمت خداوند تا ابد برای زندگی من باقیست ☀️🌱💙
سلام دخترا صبحتون بخیر  انشالله جمعه خوبی داشته باشید  بچه ها من فیلم در انتهای شب رو دن ...

😂😂😂😂😍😂😍😂😍😂😍وای نوش جونش الهی بگردم ♥️🐥♥️🐥♥️🐥🧿🧿قلبممممم

ع منم دوتا فیلم دانلود کردم آخرین تولد و اون یکی هم دختران دریا هنوز ندیدم 😉

حتمااا میزارم لیست دانلود 😂😎

ساعت ۹_۳۹ دقیقه شنبه ۲۵_۹_۱۴۰۲ خبر رسید برآورده شدی 🫀💫💌 ☀️🌱💙رحمت خداوند تا ابد برای زندگی من باقیست ☀️🌱💙
2731
سلام‌صبت بعشق عزیزم منم میبینم اینو محیااا، و عاشق پارسا پیروز فرررررررر😍😍😍 فقط کافیه توی یک ف ...

ای خدااااااا 

پیروز فر داخلش 😿❤️😿❤️برم دانلود کنم پس 

سلااام صبتون‌بعشق... ایشالا جمعه خوبی کنار عزیزاتون داشته باشین... من امروز باید با شوشو تغییر دکو ...

سلامممم زیبای من

خسته نباشین 😍✨

مرسییییییییی همینطور جمعه  خوبی باشه واسه تو گل من 

عامه پسندم دیدمش، ای بدک‌نیست... من‌از ماهواره دیدمش‌گل...نمیدونم ببین تو کانالای تلگرامی‌نیست

آزی کدوم شبکه ماهواره میده اینو 😿😂

از دنیا بی خبرم 

فقط جم فود 

و جم اسپورت میبینم و تمام آخری رو فقط نگاه میکنم و حرص میخورم که ملت شکم شون صاف 

😂😂😂😂😍😂😍😂😍😂😍وای نوش جونش الهی بگردم ♥️🐥♥️🐥♥️🐥🧿🧿قلبممممم ع منم دوتا فیلم دانلود کردم ...

فدات عزیز دلم ❤️❤️❤️

عه اتفاقا منم فیلم آخرین تولد رو دان کردم امروز 😁

سلاممممممممم به همگی دوستان عزیزمممم خوبین صبحتون بخیر انشالله که جمعه خوبی رو داشته باشین کنار خانواده ♥️✨

امروز مارو دامادمون دعوت کرده واسه شام خونشون 

من حتماااا فیلم میبینم و ناهار رو سبک میخورم 😂

برم بگردم پی این چیزایی که گفتین 

😚😘😚😘

سپاسسسس فراوان 

اینجوری کمتر سمت گوشی میرم و فقط سایت میام 😿 نت واقعا زود تموم میشه واسم 

فدات عزیز دلم ❤️❤️❤️ عه اتفاقا منم فیلم آخرین تولد رو دان کردم امروز 😁

ع ع به به 😍😍 چه اتفاق  یهویی خوبی 

محیا من از ذوق فسقلیت  یادم رفت سلامت کنم ببخش 

سلامممم خواهرم روز خوبی رو داشته باشی 🫠😍

سلام به همه

روز خوبی داشته باشین♥️♥️

🔮اسمم آتاناز🔮                                                              آدم گِل بود و از فوت خدا زنده شد...برای جون بخشیدن به اون گِل روحش بهش داد..،اینو یادت باشه تو فرزند آدمی و روح خدا تووو وجودت حالا بیا دنیا رو قشنگتر کن❤️.             اگر آدما به این فکر کنن و باور کنن حتما دنیامون قشنگتر میشه🤍♥️
مرسییییییییی نازنینم همینطور شما سلامت باشین 😍❤️😍 دقیقااااا واسه توام هزار ماشاالله با دو قلو فرقی ...

سلام ساحل جونم،مرسی قربونت

من که با احتساب همسرم سه قلو دارم عزیزم😂😂😂😂

ای جونم عزیزم اصلا نترس فدات شم،زایمان طبیعی خیلی سخته من دوهفته مونده به موعد هلن آب کیسه کم شد خودمم دوسانت بودم قرار بود طبیعی با بی دردی بشم ولی یک روز تمام با سه تا آمپول فشار و زدن کیسه آب اصلا تغییر نکردم و کلیییبییی درد میگما کلییییی درد کشیدم و ساعت یک شب بردنم سزارین،اون حس بهترین بود با اینکه داخل ویلچر بودمو پرستارا با سرعت کارامو میکردن چون دیگه آبی وجود نداشت تو کیسه و از یه طرفه درد بی نهایت شدید،ولی برام لذت بخش بود چون وقتی بی حسی رو زدن دیگه همه دردام حذف شد و تا وقتی که صدای هلنو شنیدم بهترین بهترین اتفاق عمرم افتاد و وقتی اون صورت چروکیده و کوچولوشو چسبوندن به صورت حسی داشتم که تا بحال یک صدمشم حس نکرده بودم.

2706