2733
2734
عنوان

دورهمی دوستانه

| مشاهده متن کامل بحث + 24137 بازدید | 5662 پست

سلاااااام به روی ماه همه دوستای گلم

خوبین سایه جان مربی با تلاش من؟ 😊

خوبین عاطفه جانم؟

خوبین زهرا جان باربی گروه 😍؟

من بالاخره از شر آزمون های پیاپی خلاص شدم و برگشتم و چه خوشی برگشتم !!! همین الان خودمو وزن و سایز کردم 

عکسشو براتون میزارم

میخوام شروعی دوباره داشته باشم و اینبار به خودم قول شرف دادم که تا به هدف نرسم دست نکشم 🤝🤝🤝

برای رویاهات بجنگ با تمام قدرت ! وزن شروع خرداد ماه ۱۴۰۳: ۷۸.۶۵۰ ؛ #⁩عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه#  هدف اول ۷۳ 🔒 هدف دوم ۶۸ 🔒 هدف آخر ۶۳ 🔐💯                              زمان هدف اول 🙏 ۱۷ تیر ماه 🌹

با اجازه ات سایه جان امضامو پاک میکنم و از دوباره مینویسم ان شاءالله روزهای پر از پیروزی رو ثبت کنم🙃😘

فقط به نظر شما همون ۱۲۷۰ کالری شماری کنم ؟ یا محاسبه مجدد داشته باشم ؟ اینبار علاوه بر وزن هدف میخوام زمان هدف هم واسه خودم تعیین کنم😍

ببخشید سایه جان خیلی شل کن سفت کن درآوردم اذیت شدی حالا ببین چه شاگرد زرنگی بشم😇😁

ممنون که کنارم هستین ❤️🧡💛

برای رویاهات بجنگ با تمام قدرت ! وزن شروع خرداد ماه ۱۴۰۳: ۷۸.۶۵۰ ؛ #⁩عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه#  هدف اول ۷۳ 🔒 هدف دوم ۶۸ 🔒 هدف آخر ۶۳ 🔐💯                              زمان هدف اول 🙏 ۱۷ تیر ماه 🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلاااااام به روی ماه همه دوستای گلم خوبین سایه جان مربی با تلاش من؟ 😊 خوبین عاطفه جانم؟ خوبین زه ...

سلام دلبرکم😊خوش برگشتی❤️❤️❤️

خوبی؟ انشاا... که راضی بوده باشی 😘باشه عزیزکم ببینم این دفعه چکار میکنی🤗

اگر نظم، انگیزه و اراده داشته باشید … هیچ چیز غیر ممکن نیست💫💫💫
با اجازه ات سایه جان امضامو پاک میکنم و از دوباره مینویسم ان شاءالله روزهای پر از پیروزی رو ثبت کنم ...

باشه عزیز دلم مشکلی نداره دوباره مجازت رو محاسبه کن😊دوست دارم این روحیه ات رو😘

2731
باشه عزیز دلم مشکلی نداره دوباره مجازت رو محاسبه کن😊دوست دارم این روحیه ات رو😘

قربوووونت 😘😘😘

بچه پررو ام دیگه 😁

با مجاز ۱۳۷۰ از امروز میرم تو کار رژیم جدی ، فردا میخوام یه سری به باشگاه هم بزنم ، اگه بشه دو روز در هفته هم برم ورزش خیلی خوب میشه ،،، تو خونه اصلا به جز پیاده روی و رقص چیزی نمیتونم انجام بدم 🤒🤕🥴

گزارش امشب

صبحانه   نان + کره بادام زمینی + موز

میان وعده   زردآلو + گوجه سبز + پرتقال

نهار  پلو + جوجه کباب

عصرانه   سالاد کاهو بدون سس + طالبی

شام   مرغ آبپز + سبزی خوردن

مجاز ۱۳۷۰

مصرفی ۱۳۴۷

آب ۹ لیوان

ورزش یک ساعت پیاده روی

قربوووونت 😘😘😘 بچه پررو ام دیگه 😁 با مجاز ۱۳۷۰ از امروز میرم تو کار رژیم جدی ، فردا میخوام یه س ...

خیلی هم عالی😊اره تنوع هم میشه برات 

اختیار داری عزیزم😘گلی شما😊❤️

گزارش امشب صبحانه   نان + کره بادام زمینی + موز میان وعده   زردآلو + گوجه سبز + پرتق ...

گزارشت عالی بود عزیزم اما از همین اول بهت بگم کم خوری نکن یا حتما همون کمش رو هم جبران کن😊خداقوت❤️