2737
2734
سخنرانی تاپیک آخرم رو بخونین. اولین سخنرانی اسمش عدالت در دنیاست. و عنوان تاپیک آخرم با خدای پاک و س ...

ممنون عزيزم

بگويارب،چه بدگفتم چه بدكردم كه خويشتن را نزدت ديوودد كردم؟
سخنرانی تاپیک آخرم رو بخونین. اولین سخنرانی اسمش عدالت در دنیاست. و عنوان تاپیک آخرم با خدای پاک و س ...

درخواستمو قبول ميكنى؟خيلى به كنم احتياج دارم

بگويارب،چه بدگفتم چه بدكردم كه خويشتن را نزدت ديوودد كردم؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

درخواستمو قبول ميكنى؟خيلى به كنم احتياج دارم

قبول کردم.
تو تاپیک نماز خودمم شما رو تگ کردم که تاپیک نماز رو ذخیره کنین همیشه داشته باشین.
عنوانش اینه:
مهر و رحمت واسعه الهی در نماز و سوره حمد

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
بفرماييد

ببخشید ی خانوم بایه اقا اول دی صیغه خوندن ولی چهارم دی فسخ کرده اقا..حالا عده از چهارم شروع میشه ومدت عده چقدره.؟

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭
2731
اینکه خیلی وحشتناکه. پس من باید هرچی کار خوب کردم بدم به بقیه که!

اره خیلی از کارهای ما اصلا مشخص نیست که قبول بشه یا به کارمون بیاد برای همینه که میگن به اعمالتون مغرور نشین

پیامبر می‌فرماید (مفهومش رو یادمه نه خود متن حدیث و):یا علی روزگاری که مردم به دنبال زیاد کردن کارهای خوبشون بودن تو به دنبال زیاد کردن اخلاصت باش.

توی برنامه زندگی پس از زندگی:از بین کل اعمالی که انجام داده بودم فقط نگه داشتن در بانک برای یک خانم از من پذیرفته شد

کلا ولی ببین سخت نگیر میگن روز قیامت خدا انقد میبخشه و رحمت داره که شیطان هم میگه کاش منم خدا ببخشه.

فقط سعی کن اعمالت رو برای رضایت خودش انجام بدی