2733
2734
عنوان

دوست خوب دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 10929 بازدید | 43 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بچه ها من واقعا به دوری و دوستی معتقدم یعنی اگه کسی با دوستش سالی یه بار همیدیگرو ببینن حتما میتونن تا آخر عمر با هم دوست بمونن ولی اگه هفته ای چند بار همدیگرو ببینن یا تلفنی زیاد با هم صحبت کنن احتمال پسش اومدن اختلاف زیاده
متاسفانه بعضی دوستای قدیمی ام الان طوری شدن که تو صحبت ها و رفتارهاشون فقط تجمل گرایی و زیاد کردن وسیله خونه و به رخ کشیدن سفرهای خارجی و لباس مارک پوشیدن به چشم می خوره... خوشم نمیاد... خودمون وضعمون خوبه خداروشکر اما از این مدل حرف زدن ها و به رخ کشیدن ها خوشم نمیاد..خیلی از دوستهای مدرسه و دانشگاهم اینطوری شدن.. ارتباطم باهاشون بیشتر تلفنی شده و مختصر و مفید.. چندتا صمیمی تر دارم. با اونا حس بهتری دارم. همفکر تریم. کلا أدمها خیلی شبیه هم نیستن.اگه شبیه خودت پیدا کردی و کسی که از تو بهتر باشه و ازش چیزی یاد بگیری دو دستی بهش بچسب و از دستش نده... ارزششو داره. من دوستانی هم دارم از همکارام. آدمهای خوبی ان..با هر کدومشون درباره یه موضوع توافق نظر داریم در همون زمینه هم با هم هم صحبت میشیم. متاسفانه الان از خیلی از افراد تحصیل کرده هم نمیشه انتظار زیادی داشت که مبادی آداب باشن و اهل حرفهای خاله زنکی نباشن..
ONLY. GOD.
منم یه دوست دارم که 20 ساله با همیم.یه تار موشو با دنیا عوض نمیکنم.یکی از بزرگترن نعمتهایه که خدا به ...

عالی😍👍

قد168🤸‍♀️وزن شروع75😬وزن الان 64😌وزن هدفم 60کیلو گرم😍خدای بزرگ و مهربون سپاسگزارم🙏🙏

اکثر دوستی هایی که خراب میشن بخاطر اینکه اول زیاد بهم می‌چسبند بعد از یه مدتی از هم دلسرد میشن مهم ترین چیز تو دوستی اعتدال در اونه از هم دیگه انتظار بیجا نداشته باشید دوستی باید کنترل بشه