2737
2739
عنوان

حس خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 235 بازدید | 20 پست
بنظرت نگم که اگه بخوای با ی غریبه حرف بزنی زندگیمون نمیشه و منم بخاطر کمبودهام میتونم کاری کنم پس ل ...

به صورت عملی بهش نشون بده که توهم میتونی دوس پسر داشته باشی

درسته ممکنه قاطی کنه ولی میشینه سر جاش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به صورت عملی بهش نشون بده که توهم میتونی دوس پسر داشته باشی درسته ممکنه قاطی کنه ولی میشینه سر جاش

هیچوقت هیچوقت یه کار مطلقا اشتباه رو با یه کار دیگه به شدت اشتباه پاسخ نده، این بدترین کاریه که میتونه به فکرت برسه، با این کار آخرین ضربه های تمام کننده رو به ریشه های یه زندگی وارد میکنی، این اتفاق میتونه تبعات خیلی بدی به همراه داشته باشه که به هیچ عنوان قابل بازیابی نخواهد بود، تنها کاری که میتونی بکنی به صورت خیلی جدی ولی آروم باهاش صحبت کنی و تمام چیزی که توی قلب و ذهنت هست رو به بگی، حتما بهش یادآوری کن که پایان این زندگی واسه اون به هیچ عنوان شروع یه زندگی خوب نخواهد بود. فقط صحبت و گفتگو میتونه این معضل رو برطرف کنه، شاید هنوز خیانتی در کار نیست و این فقط یه شروعه، پس با یه اندیشه درست نزار که شروع کنه

شبی زنگ زد کار داشت عادی صحبت کردیم. حالا من موندم که پیامی چیزی بدم که فهمیدم و ادامه نده و اینا ی ...

گلم چون بار اول هست بیخیال شو چون اگر براش بحثتون عادی بشه هر روز سر همین موضع دعوا میشه آخرش هم میگه دلم خواست اون موقع فقط اعصابت خورد میشه هیچی هم نمیتونی ثابت کنی چون شماره رو نداری خودتو بیخیال نشون بده  اگر عادی بشه براش بگه دلم خواست فقط روحتو داغون میکنی وخورد میشی

2742
به صورت عملی بهش نشون بده که توهم میتونی دوس پسر داشته باشی درسته ممکنه قاطی کنه ولی میشینه سر جاش

نه گلم این کارو نکنه بعضی مردا فقط منتظر یه حرف هستن که نقطه ضعفش کنن 

هیچوقت هیچوقت یه کار مطلقا اشتباه رو با یه کار دیگه به شدت اشتباه پاسخ نده، این بدترین کاریه که میتو ...

حرفات کاملا منطقی ودرسته شاید با یه حرف الکی زندگیشون از هم بپاشه