2733
2739
عنوان

می خوام طلاق بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 309 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خدا لعنت کنه پدر و مادری بچشون مجبور به ازدواج با کسیکه دوست ندارن میکنه

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»

[QUOTE=314579153]تودوران عقد بهتر شد تا ۴ماه بعد اون روز از نو[/ هفت ماه بودیم که بحث لباس عروس اون موقع لباس عروس سه میلیون ۴ میلیون بود اینا برای من لباس عروس ۲۵۰ تومنی گرفتن آرایشگاه آرایشگام شد ۱۵۰۰ اینا گفتن ۸۰۰ بیشتر نمیدیم ۷۰۰شو مامانم خودش داد شب عروسی به جای اینکه بهت بمونه پیش من تا ساعت ۷ صبح داشتش که ناخن های آبجیشو می‌کند فردای عروسیمون شب یلدا بود �ه خانواده‌اشو دعوت کرد خونم

2740

بعد از اولی فهمیدی عوض نمیشه چرا دومی رو اوردی؟

مگه طلاق راحته؟ حمایت مالی و روحی باید داشته باشی وگرنه بچه ها رو نمی تونی نگهداری. از پس خودت هم ممکنه برنیایی، دور از جون بشی مثل اون خانمه که اومد تو زندگی شما، شما هم بری تو زندگی دیگران.