2737
2739
عنوان

در جواب مادر شوهرم چی بگیم؟ ترو خدا بیاید نظر بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 237 بازدید | 27 پست
امروز زنگ زدم احوال پرسی میگه خوب عروسی شدی نیومدی کمکم گفتم کار دارم اصلا وقت نمیکنم از خونه بر ...

چه پررو

اصلا اهمیت نده چطور روشون میشه یه کلام بگیر من خودمم کمک میگیرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا همش از این میترسم حرفاشون تاثیر بذاره رو شوهرم و زندگیم. ب خدا دارم کار میکنن کل حقوق دو د ...

میدونی تو زندگی آدم که نیستن سختی کشیدن رو که نمی‌بینن صدامون در نمیاد فکر میکنم خوشبخت عالمیم و پول پسرشون از پارو بالا میره . مادر همسرم تلفنی حرف میزدن کلی حرف بار شوهرم کرد چرا پول سفر منو ندادی خبر ندارهذکه ماشینمون خراب بوده پول قرض کردیم درستش کنیم داروهام الان یک ماهه تموم شده نمیتونیم بخریم تا سر ماه که حقوق بیاد 

چه پررو اصلا اهمیت نده چطور روشون میشه یه کلام بگیر من خودمم کمک میگیرم

اینا اینجوری نبودن خیلی خوب بودن با من 

الان کلا همه چیز ریخت بهم سر یه مسعله مسخره خاهر شوهرام با من بد شدن برا همین میشینن زیر سر مادر شوهرمم میگن تا اونم اینجور حرفا بزنه

قبلا اینجور نبود همش تعریفش میکردم

2731
میدونی تو زندگی آدم که نیستن سختی کشیدن رو که نمی‌بینن صدامون در نمیاد فکر میکنم خوشبخت عالمیم و پول ...

دقیقا ما هم خاهر شوهرم گفت باید خرج سفر مامانم دادشم بده ما هم گفتیم نداریم میدونین ک چقد بدهکاریم گفت برید قرض کنید از کسی بیارید بدید مامانم😐

میگفتی به دخترات بگو بیان کمکت کنن 

اینجوری حرف نزده میگن تو بد هسی اگ اینجور بگم ک هیچی.

من بی احترامی نمیکنم اصلا

دختراش اومده بودن کمکش.

من اصلا خونه مامانمم میرم کمک نمیکنم بنده خدا میگه تو زن مردمی یه طوریت میشه کاری نمیخاد بکنی

اینجوری حرف نزده میگن تو بد هسی اگ اینجور بگم ک هیچی. من بی احترامی نمیکنم اصلا دختراش اومده بودن ...

نمیدونم چرا انقدر از ادم انتظار دارن ادم بتونه کار خودشو بکنه بسه براش وقتی نمیمونه ک بری به کسی هم کمک کنی 

2738
دقیقا ما هم خاهر شوهرم گفت باید خرج سفر مامانم دادشم بده ما هم گفتیم نداریم میدونین ک چقد بدهکاریم گ ...

این درک نکردن ها آدمو عذاب میده جای تشکر کردنشونه که زندگی بچشون رو سر و سامون دادیم تا مجرد بوده و از بچگی کار کرده ازش گرفتن توقع دارن الآنم به زندگی خودش نرسه والا پول دستشون میاد فقط به دخترا خرج میکنن تو بی پولی از پسرا توقع دارن 

داشته باشیم مشکلی ندارم به هرحال پدر و مادرن ولی الان که شرایط خودمون سخته ولمون کنن 

قبلا خیلی دوستشون داشتم و همیشه احترام میزاشتم و تعریفشون رو میکردم چند وقت پیش مادر شوهرم زنگ زد قشنگ پشت سر من نیم ساعت به شوهرم گلگی میکرد و حرف میزد یعنی یه چیزایی گفت شاخ درآوردم دیگه بعد اون از چشمم افتاده 

ب اونا نمیتونم بگم ولی بشوهرم میگم 

میگم من اگه بد بودن و پررو بودم نمیشستم کار کنم کمکت کنم بدهی هات بدی

اونم میگه هر چی میخان بگن من ک میدونم تو خوبی ولش کن هرچی میخان بگن.

تا قبل این اتفاقا پدر شوهرم مادر شوهرم هر جا مینشستن میگفتم خیلی دختر خوبیه

حتی شوهر خاهر شوهرام میگن عروس ب این خوبی دیگه گیرتون نمیومد.

الان همش یادشون رفته

ب اونا نمیتونم بگم ولی بشوهرم میگم  میگم من اگه بد بودن و پررو بودم نمیشستم کار کنم کمکت کنم ب ...

دقیقا مادر شوهر منم هرجا می‌شست می‌گفت عروسام رو بیشتر از دخترام دوست دارم . تعریفم رو میکرد و... نمیدونم یکدفعه چیشده بهش هر چی حرف بود بارم کرد 

می‌گفت خونه فلانی چرا شام نیومدی بابا طرف دعوتم نکرده مگه سبکم پاشم بیام؟ 

به خودمم نگفت جوابشو بدم به شوهرم گفته بود زنت داره تو رو از فامیل جدا میکنه  

دقیقا مادر شوهر منم هرجا می‌شست می‌گفت عروسام رو بیشتر از دخترام دوست دارم . تعریفم رو میکرد و... نم ...

😅😅دیدیش بگو بهش همینو 

مهم شوهرته نگهش دار برا خودت  حرف چون مفته همه میزنن

😅😅دیدیش بگو بهش همینو  مهم شوهرته نگهش دار برا خودت  حرف چون مفته همه میزنن

همون منتظرم یه بار دیگه پز مادرشوهر نمونه بودنش رو جلوی مردم بده هیچی هم نمیگم ها فقط یه نگاه بهش میندازم حساب کار دستش بیاد