2737
2739
عنوان

مامانا توروخدا بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 101 بازدید | 30 پست

واسه تهوع بهتره اب سیب بدی قرص دمیترون اگه داری بده کمتر میکنه غذای سنگین نده مایعات بده اگه خوابش برد بالا سرش باش تبش زیاد نشه انشالا که سریع خوب شه 

روشنفکر بازیاتونو برای خودتون نگهدارید روشنفکری ب توهین نیست جامعه کشش داشتن این همه روشن فکرو نداره

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

شاید همونجا از کسی گرفته. دوره داره سه چهار روز طول میکشه. ایشالا که زودتر خوب بشه. آدم خودش مریض بش ...

اره بخدا ..دردش بخوره به جون من طاقت ندارم زیر چشماش گود شده دو روزه😭

2731
بچه همکار شوهرم از کربلا برگشتن همینجور شد. لب به هیچی نمیزنه فقط تهوع استفراغ و تب. دوبارم زیر سرم ...

کسایی که از کربلا میان باید تا یهفته حداقل قرنطینه  بشن متاسفانه اینجا ن تنها کسی رعایت نمیکنه بلکه یسره در حال روبوسیو اینا 

روشنفکر بازیاتونو برای خودتون نگهدارید روشنفکری ب توهین نیست جامعه کشش داشتن این همه روشن فکرو نداره
واسه تهوع بهتره اب سیب بدی قرص دمیترون اگه داری بده کمتر میکنه غذای سنگین نده مایعات بده اگه خوابش ب ...

قزص انداستوور داده واسه تهوع ۸ ساعتی ولی انگار نه انگار 

قرص لوپرامید و هیوتکس هم داده بازم انگار نه انگار

قزص انداستوور داده واسه تهوع ۸ ساعتی ولی انگار نه انگار  قرص لوپرامید و هیوتکس هم داده بازم ان ...

لوپرامید که خیلی خوبه مستقیم تاثیر داره رو تهوع 

2740
میفهمم عزیزم .بچه هاتو جدا کن از هم کوچیکه خدای نکرده نگیره‌. 

بدبختی میترسم توی تن کوچیکه هم باشه هنوز علایم نداده باشه ... یه بار بزرگه کرونا گرفت پارسال بردم کوچیکه رو خونه ی مامان بیچارم که نگیره ولی انگار توی بدن اونم بوده و بابا و مامانمم بیچاره ها مریض شدن😭😭😭😭😭

نداشت بخدا از ظهر دادم

اگه میل ب غذا داشت کته و ماست بده دمنوش اویشنم خوبه

2706