2733
2739
پیاممو پاکیدم ب کسی برنخوره در کل برا ما عادیه😂 خواهرت ژنش کشیده دیگه

حرفت تا ابد حق بود .. شوهر منم ترک هستن یعنی از صحبت کردن بچه ی ۳ ساله هم حرف در میارن خدا نگذره ازشون 

به خواهرت با مهربونی بگو آبجی گلم،  عزیزم مساله موندن یا رفتن شما نبود که صد در صد اگه می موندی ...

ولی با این حال من جای شما بودم وقتی مامانم گفته که کلید دارن بقیه و لازم نیست دیگه نمی گشتم.. میگفتم باشه بعدا پیدا می کنم میارم برات.. و وقتم رو میزاشتم واسه صحبت و خوش گذرونی با خانواده ام نه گشتن کلید و یه جور معذب کردن مهمون .. چون همه که توی ذهن شما نیستن که بدونن به چه دلیل این کار رو می کنید و احتمال سو تفاهم هم بالاست در این شرایط

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حرفت تا ابد حق بود .. شوهر منم ترک هستن یعنی از صحبت کردن بچه ی ۳ ساله هم حرف در میارن خدا نگذره ازش ...

آفرین شما بیا خونه فامیلمون 2ساعت بعد ک رفتی فرداش راجبت یه کتاب منتشر میکنن😂

خدایی حرف دراوردن تو قوم ما خیلی شدتش بیشتره

❌مخالف نظرم بودی ریپ نزن چک نمیکنم❌درخواست دوستی ندید🌠
2731

من خودم اگه بودم یکم میکشتم پیدا نمیشد نه پسرمو دعوا میکردم نه دیگه بشینم کلی بگردم فوقش میگفتم حالا که دارین بعدا پیداش میکنم میدم ..اگه واقعا میخواستن برن و نداشتن دنبالش میگشتم پیدا نمیشد نیگفتم ولش کنید بمونید فردا پیدلش میکنیم ..این اخلاق منه  ولی دعوا کردن بچه کار درستی نبود

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
آفرین شما بیا خونه فامیلمون 2ساعت بعد ک رفتی فرداش راجبت یه کتاب منتشر میکنن😂 خدایی حرف دراوردن تو ...

دقیقا همینه متاسفانه متاسفانه.. یه بار شوهر خواهرشوهرم جلوی خودشون وقتی ما داشتیم خداحافظی میکردیم هم گفت الان پاتونو از این در بزارید بیرون کلی پشت تون حرف میزنن منم برم بیرون پشت من حرف میزنن.. بعد خواهرشوهرام نگاه هم کردن و خندیدن🫥🫥🫥🫥🫥