2733
2734
عنوان

چرا آخه عکسام اینطوری میشن!

| مشاهده متن کامل بحث + 438 بازدید | 44 پست

دور بین های الان  با این ک پیشرفته تر شدن و مگاپیکسل بالا دارن اما واقعا زشت میندازن ...والا من چند سال پیش با  دوربین های قدیمی مدل پایین عکس مینداختم کیف میکردم .. دیگه هیچی مث سابق نیس ک این باشه🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه اخه من حتی پسرا تو خیابون عاشق میشدن میومدن خواستگاری بخدا در این حد 🥲😅 کلی ام ازم تعریف میکنن& ...

ااا

برای من اینا پیش نیومده تا حالا تیکه هم نشنیدم😂

اینکه بیرون جوری به بقیه نگاه میکنم انگار ارث بابامو کشیدن بالا هم بی دلیل نیست.نمیدونم چم خدا بزرگه ایشاالله مشکل جدی نیست😂😂

من شبیه اینایی که مواد بهشون نرسیده دارن درد میکشن زیر چشام کبود دهنم کج😂

😂😂😂😂😂🫂🫂🫂منم عین مشنگا زل زدم تو دوربین با اون ابروهای اصلاح نشدم ،  خبلی بده اصن .کاش بشه عوضش کرد 

کشتم شپش شپش کش شش پا را
2742
ااا برای من اینا پیش نیومده تا حالا تیکه هم نشنیدم😂 اینکه بیرون جوری به بقیه نگاه میکنم انگار ارث ...

🤣🤣دقیقا منم قبلا خیلی عصبی راه میرفتم تو خیابون دوستم گفت شل کن بابا مجردی تو 🤣😅😅

2740
😂😂😂😂😂🫂🫂🫂منم عین مشنگا زل زدم تو دوربین با اون ابروهای اصلاح نشدم ،  خبلی بده اصن .کاش ب ...

وایی لنتی منم بین ابروهامو برنداشته بودم از من پیوندی پر پشت بودن😂😂😂😂

به ننم میگم حالا اون روز بین ابروهامو بر میداشتی عکسم قشنگ میشد الان بخوام عوض کنم دیگه بعد از مرگم میارن میزارن سر قبرم😂

وایی لنتی منم بین ابروهامو برنداشته بودم از من پیوندی پر پشت بودن😂😂😂😂 به ننم میگم حالا اون روز ...

🤣🤣🤣🤣❤️ خدانکنه دور از جون . ایشالا عمر با عزت داشته باشی و ۱۲۰سال زنده باشی . خیلی حال کردم باهات معلومه باحال و شوخ و پرانرژی هستی🥰😍💗🫂 

کشتم شپش شپش کش شش پا را
😅😅واقعا چرا اون زمان سیبیل برداشتن و‌ پیوند ابرو جرم کبیره بود 🤣

خواهر بدیش اینه من شبیل برداشته بودم جای سبیلم سفید میزد ولی پیوند ابروهامو داشتم از این میسوزم سبیل نبود ولی بین ابروم بود😂😂😂😂

2706