2733
2734
عنوان

عزیزانی که از کلاهبرداری اینترنتی اطلاعات دارن بیاان

| مشاهده متن کامل بحث + 1195 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
شما به این مسیله کاملا آگاهی؟ ببخشید هی سوال  میپرسم الان حبس داره؟؟

عزیزم باید بتونین ثابت کنین خود برادرتم مورد کلاهبرداری قرار گرفته. وگرنه خب جرمش کلاهبرداریه و زندانم داره دیگه....! 

خود پلیس فتا  گفته دیگه نمیشه فهمید  و این که داداشم شکایت کرده ولی به نام یکیه که اصلا ر ...

بله نمیشه تراکنش رو پیگیری کرد فعلا البته

ولی مشخصه چه تاریخی و چه تعداد انتقال داده و خریده

شماره طرف آگهی زدن چرا روحش خبر نداره از صاحب سیمکارتم باید شکایت کنید تا هر کدی براش اومد نده به هرکی

اونقدر فروتن هستم که بدونم از هیچکس بالاتر نیستم اما اونقدر عاقل هستم که بدونم با بقیه فرق دارم
بله نمیشه تراکنش رو پیگیری کرد فعلا البته ولی مشخصه چه تاریخی و چه تعداد انتقال داده و خریده شماره ...

شماره اون طرفو داده ولی انگار نه انگار 

تازه اون از خدا بی خبر دوباره توی دیوار آگهی زد 

داداشم هر چی این در و اون در زد آی پی اش رو بگیره نتونست گیر بیاره

رَبِّ لا تَذرنی فَردا و انت خیر الوارِثین👶🏻❤️
شماره اون طرفو داده ولی انگار نه انگار  تازه اون از خدا بی خبر دوباره توی دیوار آگهی زد  ...

آی پی یه چیز متغیر هست کار پلیس فتا هست مه لوکیشن رو پیدا منه نه داداشتون شکایت کنید درست حسابی و یه وکیلم باید بگیرید پشت گوش نندازید اگه مهمه براش

اونقدر فروتن هستم که بدونم از هیچکس بالاتر نیستم اما اونقدر عاقل هستم که بدونم با بقیه فرق دارم
آی پی یه چیز متغیر هست کار پلیس فتا هست مه لوکیشن رو پیدا منه نه داداشتون شکایت کنید درست حسابی و یه ...

قیمت وکیل چند هست حدودا؟ خبردارین؟ 

آی پی یه چیز متغیر هست کار پلیس فتا هست مه لوکیشن رو پیدا منه نه داداشتون شکایت کنید درست حسابی و یه ...

واین که از کجا بریم وکیل بگیریم 

هیچی بلد نیستیم 

واین که از کجا بریم وکیل بگیریم  هیچی بلد نیستیم

ضمن درود خسته نباشید مجموعه کوینی ترون (همتا سابق ) در زمینه خرید فروش ارز های دیجیتال فعالیت دارد

به طور کلی هدف مجموعه ها خدمات رسانی به مردم علاقه مند به ارز های دیجیتال هست

شما با محدودیت های جدید صرافی ها و قوانین جدید بانک مرکزی آشنا هستید و میدونید که سقف خرید ها به شدت پایین اومده و این برای ما مشکل ساز شده

هدف همکاری با شما خرید ارز توسط شماست که به طور مثال ما برای شما مبلغ ۱۰ میلیون واریز میکنیم

شما از این خرید درصد خودتون رو بر می‌دارید و مابغی پول رو باتوجه به شرایط بهتون اعلام میکنیم که چه ارزی بخرید بفروشید یا برداشت کنید به ولت ما

مقدار درصد شما از هر خرید بسته به صرافیتون و کارت بانکیتون بین ۶ تا ۱۰ درصد متفاوته

مجموعه ما با مدارک قانونی همواره برای توسعه سیاست های خود خدمات رسان شما بوده
(Coini trx )

2706