2733
2734
عنوان

چکار کنم که تو زایمان طبیعی برش نخورم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 19831 بازدید | 24 پست
سلام
کسایی که میخوان طبیعی زایمان کنن همه از برش میترسن ولی جالبه همه بعد از زایمان میگن اصلا نفهمیدیم کی برش داد دکتر من میگفت همه زایمان اولی ها برش میخورن یعنی دکترای حالا ریسک نمیکنن
شما برای طبیعی اراده کن نگران حاشیه هاش نباش
منم طبیعی زایمان کردم تغییری نکردم و راضی بودم
دنیا بهم ثابت کرد، توجه زیاد بی توجهی میاره 🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هر کی گفته مثل قبلش نمیشه مبالغه کرده تو بعضی مواقع ( برا من اینجوری بود ) بهتر از قبلش شد ، بخیه اصلا پیدا نیست ، اما ماه آخر زیاد پروتءین نخور نینیت درشت نشه و پیاده روی زیاد بکن که موقعیت بچه تو لگن خوب بشه و به معاینه دکترت توجه کن اگر گفت برای طبیعی موقعیتت خوبه به حواشی توجه نکن و شک نکن ،
2731
ماساژ پرینه انجام بده
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
من زایمان طبیعی داشتم به دکترم گفتم برش نمی خوام. گفت اگه لازم باشه خیلی بهتر از اینه که خودش پاره بشه. بعدشم بخیه زد. الان خودم نمیتونم جای بخیه مو پیدا کنم. اصلاً هم گشاد نشد تازه به نظرم تنگ هم شده.
وب سایت آموزشی من www.nahaal.com
2740
من طبیعی زایمان داشتم دو ماه پیش.بخیه 5 تا خوردم.الان اصلا جای بخیم معلوم نیست و اصلا هم گشاد نشدم.اینا همش شایعه است.تازه به نظرم تنگ تر هم شدم.ولی افتادگی مثانه از عوارض بارداریه و ربطی به زایمان نداره.حتی سزارینی ها هم اگه ورزش کگل رو انجام نده مشکل براش پیش میاد.
با ورزش کگل واژن سریع به حالت قبلش برمیگرده.
خدایا بابت داشتن دو تا دسته گل زیبا ازت ممنونم.محمدطاها و محمدسجادم عاشقتونم