2737
2734
عنوان

5 روز پیش زایمان طبیعی کردم، بنا ب این تجربه، ی توصیه دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 80838 بازدید | 1076 پست
خواستی ی سر به تاپیکام بزن🖤🖤

معصومه ولشون کن

مهم همینه ک بلاخره قطع رابطه کردین فک کن اصلا وجود ندارن واسه خودت زندگی کن

فرشته ی من ۲۲ دی زمینی شد😍خوش اومدی نلینم🥰😍❤❤❤❤
معصومه ولشون کن مهم همینه ک بلاخره قطع رابطه کردین فک کن اصلا وجود ندارن واسه خودت زندگی کن

اونا هرروز پیام میدن

خواستن بیان آریان رو ببرن نزاشتم ، تهدیدشون کردم پاشونو بزارن در خونم به جرم مزاحمت دادگاهیشون میکنم

الان بابام شروع کرده ننه من غریبم بازی در میاره

دلبرمومشکی2سابقم💗🌹. آغاز فصل جدیدی از زندگی در کنار تو😍 ۱۰/۰۹/۱۴۰۲... با تو خوشبختی رو رقم میزنم 💘😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اونا هرروز پیام میدن خواستن بیان آریان رو ببرن نزاشتم ، تهدیدشون کردم پاشونو بزارن در خونم به جرم م ...

بگو هرکی اریانو میخاد بیاد خونمون ب شرطی ک نره رومخ من اگ اومدن و باز عصبیت کردن کلا بیخیالشون شو خیلی سخته ها ولی اعصاب خودت مهم تره

فرشته ی من ۲۲ دی زمینی شد😍خوش اومدی نلینم🥰😍❤❤❤❤
بگو هرکی اریانو میخاد بیاد خونمون ب شرطی ک نره رومخ من اگ اومدن و باز عصبیت کردن کلا بیخیالشون شو خی ...

این قصه سری دراز دارد 🤦 هنوز ادامه داره حدیث

دلبرمومشکی2سابقم💗🌹. آغاز فصل جدیدی از زندگی در کنار تو😍 ۱۰/۰۹/۱۴۰۲... با تو خوشبختی رو رقم میزنم 💘😍
2731
طبق جواب هایی که از همه دوستان شنیدم ظاهرا زایمان زن رو از نظر روحی و جسمی نابود میکنه

بله عزیزم هر یکبار زایمان اندازه ده سال روی جسم و روح تاثیر میزاره باید شرایط محیط و زندگیت طوری باشه که بتونی برگردی به روال قبل و ورزش هم مرتب انجام بشه

2738
شکمت نموند بعد دومی؟ کم خونی نداشتی دوباره سزارین کردی؟

نه نموند. کم خونیم با دارو برطرف شد

درخواست دوستی ممنوع🙏🙏 خدایا شکر واسه چیزایی که دادی و قراره بدی بهم...///شکرت شکرت شکرت شکرت

بچه ها اگر دنبال دکتر خیلی خوب برای زایمان طبیعی، سزارین و یا بیماریهای زنان هستید؛ خانک دکتر پرند عسگری بهتون پیشنهاد میدم، ایشون کارشون عالیه و حرف نداره. من تجربه زایمان داشتم پیش ایشون و کاملا راضی هستم. مطب در سعادت آباد هست.