2733
2734
عنوان

ثمر عشق ممنوع یا یشیم عمر گل لاله😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1279 بازدید | 40 پست
این سریالی که بازی کرده بامحند اسمش خانوادس؟ نمیدونم این دختر چی داره از همون عمر گل لاله بااینکه ن ...

ا من همش فکر میکردم خیلی زشتو دهن گشاده که .الان فیلمش میبینم اسمش آقا زاده هست تو فیلم مشاور و نقش مثبت 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
از چ نظردوست میداشتی؟

نمیدونم حرکاتش بی عقلیش رو‌میدیدم اونزمان یاد خودم میفتادم.راستی تازگی بازم سریالش پخش میشه مگه چون چندتا پیج هم صحبتش بود

کارن و داداشش ماکان😍😍مامان و بابا عاشقتونن😘🤩مانلی خانم عروسک‌مامان و‌بابایی💃🥰👄💋
من ۲۳ اون ۲۹ از بچگی باهم بزرگ شدیم البته اون خیانت دید یکم دیونگیاش و کاراش مثله ییلدیز شد 

خاله واقعیته 

چ جالب انقدر اختلاف سنی کم خدا برای همدیگه حفظتون کنه مقل خواهر میشید

اگه تو بحث بامن کم اوردی حس سوختن شدیدی میکنی،دنبال پماد سوختگی نروو!!به جاش میتونی بری تو تاپیکام تجسس کنی از اونجا یه چیز بدرد بخور دربیاری وبکوبونی تو صورتم😃 من ناراحت نمیشم😎ولی سوختگی تو درمان میشه👌 نگران بیشعوریت هم نباش تو خیلی وقته ثابت کردی بیشعوری😁این امضا صرفا مختص کسایی بود که فکر میکنن از تایپیکای بقیه نقطه ضعفاشونو پیدا کنن خیلی بچه زرنگن😑 (باتو نبودم دوست عزیز❤)
نمیدونم حرکاتش بی عقلیش رو‌میدیدم اون زمان یاد خودم میفتادم.راستی تازگی بازم سریالش پخش میشه مگه چون ...

اره شبکه ام بی سی پرشیا نشون میده سریال اقازاده باهمین محنده

اگه تو بحث بامن کم اوردی حس سوختن شدیدی میکنی،دنبال پماد سوختگی نروو!!به جاش میتونی بری تو تاپیکام تجسس کنی از اونجا یه چیز بدرد بخور دربیاری وبکوبونی تو صورتم😃 من ناراحت نمیشم😎ولی سوختگی تو درمان میشه👌 نگران بیشعوریت هم نباش تو خیلی وقته ثابت کردی بیشعوری😁این امضا صرفا مختص کسایی بود که فکر میکنن از تایپیکای بقیه نقطه ضعفاشونو پیدا کنن خیلی بچه زرنگن😑 (باتو نبودم دوست عزیز❤)
2738
ا من همش فکر میکردم خیلی زشتو دهن گشاده که .الان فیلمش میبینم اسمش آقا زاده هست تو فیلم مشاور و نقش ...

قیافش معمولیه خیلی ولی شخصیت محکم وقوی داره شاید براهمون رو استایلش تاثیرگذاشته

قیافش معمولیه خیلی ولی شخصیت محکم وقوی داره شاید براهمون رو استایلش تاثیرگذاشته

اره اینم دقیقا درسته 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید