2733
2739
عنوان

از همسرم پرسیدم اگه برگردی ب ۱۱ سال پیش چیکار میکنی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1702 بازدید | 83 پست
من الان ۱۹ سالمه و کسی هم ک دوسش دارم و بنظرم اونم دوسم داره،همسنمه. بنظرتون بیخیالش بشم؟بعدا پشیمو ...

الان اوج احساسات و هیجانه 

و تصمیماتش از روی هیجانه 

اگه بنظرت کیس مناسبیه برا ازدواج عجله نکن 

بذار یکم بزرگتر بشه 

نمیشه گفت حتما بعدا پشیمون میشه ولی خب مردا تازه ۲۶ سالگی یکم ب پختگی میرسن.

والبته  بستگی ب عشق و علاقتون داره 

منو شوهرم از قبل علاقمند نبودیم و سنتی بود ازدواجمون

اللّهم عجّل لولیک الفرج

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان اوج احساسات و هیجانه  و تصمیماتش از روی هیجانه  اگه بنظرت کیس مناسبیه برا ازدواج عج ...

همسر من که تا ۳۳_۳۴ سالگی مثل یک کودک زندگی کرد.

متأسفانه اونجوری که باید مراقبش می‌بودم، نبودم چون به اشتباه فکر میکردم بزرگ شده ولی بزرگ نشده بود و توی زندگی کلی خرابی به بار آورد

2731
بله مردا خیلی دیر بزرگ میشن🤦

الان حال دارید لطفاً بهم بگید ک چرا هشت سال بزرگتری از شوهرت واقعا برام سواله پس چرا ازدواج کردید ؟

خدایااااا ازت ممنونم بابت همه چی ازت می‌خوام هر کسی هر مشکلی هر حاجتی  داشته باشه  صداشو بشنوی و حاجت رواش کنی انشالله ممننونم بابت همه چی قوربونت برم خداجونم🤲🤲♥️💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋
الان حال دارید لطفاً بهم بگید ک چرا هشت سال بزرگتری از شوهرت واقعا برام سواله پس چرا ازدواج کردید ؟

والا الانم حال ندارم😁

چمیدونم خودمم نفهمیدم چی شد 

اول سنشو بیشتر گفتن چند روز قبل عقد فهمیدم ک سنش خیلی کمتره 

اون موقعم ک بهش احساس پیدا کرده بودم و نتونستم نه بگم

اللّهم عجّل لولیک الفرج
2740
والا الانم حال ندارم😁 چمیدونم خودمم نفهمیدم چی شد  اول سنشو بیشتر گفتن چند روز قبل عقد فهمید ...

اهان چه بد 

خدایااااا ازت ممنونم بابت همه چی ازت می‌خوام هر کسی هر مشکلی هر حاجتی  داشته باشه  صداشو بشنوی و حاجت رواش کنی انشالله ممننونم بابت همه چی قوربونت برم خداجونم🤲🤲♥️💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋