2726

سلام 

امشب یازدهمین سالگرد نامزدیمونه 

همسرم ک اصلا تاریخش یادش نیست 

ازش پرسیدم برگردی ب یازده سال پیش چیکار میکنیو چجوری زندگیتو پیش میبری 

گفت راستشو بگم؟ گفتم آره دیگه 

گفت چند سال دیرتر ازدواج میکردم😐

گفتم منتظر همین جواب بودم 

سالگرد نامزدیمون مبارک💔🤭

اللّهم عجّل لولیک الفرج

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدایاااا تو زیباترین حضور زندگی منی😍(سلام بر ابراهیم ❤️)مردی از تبار ✨نور و ایمان ✨که در سخت ترین روزهای زندگیم ناجی من شد 🙂(شهید ابراهیم هادی)برای روح بزرگش صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ، ایشالا که حاجت روا باشی🙏
2728

دلیلشو نگفت؟

درمان تضمینی بواسیر یا همورویید،سه روز.    روزی سه بار.     به مدت 20تا 30دقیقه.       توی تشت آب گرم بشینید   گره ها باز میشن وخون از گره خارج میشه     هرکی به دردش خورد 10تا صلوات بفرسته برای سلامتی و ظهور امام زمان.           خدا به شیطان گفت به آدم سجده کن ،شیطان گفت سجده نمیکنم ولی یجوری عبادتت میکنم که هیچ موجودی قبل و بعد من اونجوری عبادتت نکرده باشن.  ،خدا گفت نه من اینجوری میخوام میخوام تو منو طبق اراده و خواست خودم اینجوری عبادت کنی نه اونجوری که خودت میخوای......شیطان قبول نکردو رانده شد .....الان هم همون شگردو به کار میبره،خدا ۱۲۴ هزار پیامبرو فرستاد آخرم پیامبر مارو وقرآن و قشنگ فهموند که از ما چجور عبادتی و میخواد .....نماز بخونید روزه بگیرید باحجاب باشید و ......اما بازم بعضیا میگن دلت پاک باشه بسه ...دل پاک به چه دردی میخوره خدارو اونجور که خودش میخواد عبادت نکنیم!!!!!!!.            آیت الله بهجت میگه دنیا خانه ی بلاست...........         چه توقعاتی از خونه ی بلا دارید     
چیز بدی نگفته خب زندگی مسئولیت داره اصلا منظورش تو نیستی

چرا منظورش ک منم 

البته بله زود ازدواج کرد تقریبا و ب نظر خودمم باید چندسال بعدتر ازدواج میکرد تا عقلش کاملتر میشد

اللّهم عجّل لولیک الفرج
2706