2733
2739
عنوان

شامپو سلنیوم سولفاید. بیاید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 8058 بازدید | 19 پست
موهام تا باسن هست بعد قاتی کنم مشکلی پیش نمیاد؟ چون سلنیوم سولفاید سمی هست یکم

منم موهام بلند و پرپشت هست  ده سانت دیگه می خواد تا هم اندازه موهای شما بشه! 

نه منظورم اینه که کلا یه بار با شامپو خودت بشور ، دفعه بعد که با سلنیوم می خواهی بشوری یه جوری بشور که فقط دیگه به کف سرت بزنی. چون موهات که با اون شامپو اولی ، دفعه اول شستی و تمیز هست!

انقدر هم به موهات ور نرو!   بالاخره مو باید بوی مو بوده ، قرار نیست بوی مشک و عود بده!   شما کف سر هر کسی بری بو کنی ، می بینی که به طور طبیعی بو می ده! بالاخره آدمیزاده ، فرشته که نیست! 

یا ارحم الراحمین
منم موهام بلند و پرپشت هست  ده سانت دیگه می خواد تا هم اندازه موهای شما بشه!  نه منظورم ا ...

باش مرسی حتما انجام میدم ایشالا ابن مشکل گند رفع شه🙏

این کاربری دست سه تا رفیق صمیمی هست 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باش مرسی حتما انجام میدم ایشالا ابن مشکل گند رفع شه🙏

عزیزم تومشکلت حل شد؟

منم دردم همینه ببخشید کف سرم بخارونم یه چیز خمیری پنیری درمیاد

حالمو بهم زده

شمابهترشدی؟

مشکل هورمونی نداری؟؟

لایک نکنید❌️لطفا اونجایی که ازمتن‌م خوشتون اومد منو لایک نکنین فقط وقتی خودم خواستم مررسی🙏🏽
عزیزم تومشکلت حل شد؟ منم دردم همینه ببخشید کف سرم بخارونم یه چیز خمیری پنیری درمیاد حالمو بهم زده ...

تا وقتی همون شامپو میزدم خوب بود

قطع میکردم باز عین اول میشد

الانم اون شامپو پیدا نمیکنم

مثلش هست اما خودش نیست

این کاربری دست سه تا رفیق صمیمی هست 😍
2728
تا وقتی همون شامپو میزدم خوب بود قطع میکردم باز عین اول میشد الانم اون شامپو پیدا نمیکنم مثلش هست ...

منم اسیرشدم فککنم قارچ افتاده سرمون😖

لایک نکنید❌️لطفا اونجایی که ازمتن‌م خوشتون اومد منو لایک نکنین فقط وقتی خودم خواستم مررسی🙏🏽