2410
2553
عنوان

شامپو سلنیوم سولفاید. بیاید لطفا

7144 بازدید | 19 پست

من چند سال پیش یکی گرفتم هین زرد چوبه زرد بود عالی بود اما اینی ک الان گرفتم نارتجیه مثل اون نیست

بو اون هم نمیده

اما دقیقا جلداشون عین همه همه چی

جریان چیه😭حتی ی شامپو هم شانس ندارم درست پیدا کنم

از شهر دیگ خریدم باورتون میشه

این کاربری دست سه تا رفیق صمیمی و ورزشکار هست 😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
برای چی مصرف میکنی؟شوره سر؟

سرم هر شامپویی بش میزنم تمیز نمیشه مجبورم ازینا بزنم ک ابنم بدرد نمیخوره مثل قبلی نیست نارتجیه

2714
۵ تا شامپو چه خبره؟  من یکی خریدم استفاده کردم شوره سرم از بین رفت!

خب شهر خراب شده ما نداره شامپو رو 

بعد اینک سر من مدام باید استفاده کنم از مرکز استان خریدم بخدا ببین چقد بدبختم الانم همون نیست

خب شهر خراب شده ما نداره شامپو رو  بعد اینک سر من مدام باید استفاده کنم از مرکز استان خریدم بخ ...

خوب ببین مشکل از چی هست که سرت مدام شوره می زنه؟ 

طب سنتی و سردی و گرمی غذاها رو رعایت می کنی؟ 

یا ارحم الراحمین
خوب ببین مشکل از چی هست که سرت مدام شوره می زنه؟  طب سنتی و سردی و گرمی غذاها رو رعایت می کنی؟ ...

ببین شوره مشکلم نیست میدونی مشکل چیه اگ بگم باور نمیکنی

من وسواس دارم ی روز در میون حتما میرم حمام و موهام خیلیی بلنده چنددد بار شامپو میزنم قشنگ میشورم

اما موهامو ک سونه میزنم پره چرک میشه حتی صورتمم پر حوش شده انقدر که موهام چرک داره اصلا قسم خوردم اگ شامپو نتیجه ندای قیچیشون میکنم من خیلی نظافت رو رعایت میکنم نمیدونم مال چیه موندم توش شدید خیلی تمیز میشورم سرمو کلی ماسک مو و دوفازه و لینا هم میزنم قشنگ میرسم بش

اما شونه پرههه الودگی و چرک میشه

من ی بار رنگ کردم موهامو فقط اونجا بود ک تمیز شدن موهام

ببین شوره مشکلم نیست میدونی مشکل چیه اگ بگم باور نمیکنی من وسواس دارم ی روز در میون حتما میرم حمام ...

ببین یه قوطی خالی شامپو بزار  بعد همون مقدار شامپو که برای مصرف یه بارت لازم هست بریز توش و بقیه اش آب بریز و قاطی کن و موقع شستن همین بریز روی سرت و کامل بشور،  یعنی شامپو مستقیم به موهات نزن!   بعد فقط سر یکبار بشور نه بیشتر!   قرار هست موها تمیز بشه نه این که کل چربی کف سر و موها گرفته بشه، خوب همین طوری کف سر خشک می شه و شوره می زنه!   دیگه اون پوست سر چطوری فریاد بزنه و بگو انقدر منو زیاد از حد نشون،  دارم داغون می شم! 

بعد یا یه نرم کننده و یا یه ماسک مو! همین !   انقدر به مو و پوست سر وَر نرید!  

شامپو سلنیوم سوفاید من یه دوره زدم و شوره سرم خوب شد و تموم شد!  مثل دارو هست که باید استفاده کنی تا خوب بشه ، همین!  نه اینکه بشه جز روتین زندگیت!  این نشون می ده یه جای راه داری اشتباه می ری!

اگه می دونی وسواس داری، برای وسواس برو دکتر!  چون موهات رو هم کوتاه کنی وسواست میافته رو یه جای دیگه از بدنت! 

یا ارحم الراحمین
ببین یه قوطی خالی شامپو بزار  بعد همون مقدار شامپو که برای مصرف یه بارت لازم هست بریز توش و بقی ...

روش نوسته اول شامپو معمولی بزن بزن اینو بزن

ن منظورم اینه موهام بلنده خیلییی باید بشورمش با ی بار شستن پاک نمیشه واقعا

و نطافت رعایت میکنم اما اولین باره تو عمرم میبینم موهای ی نفر انقد لجن هست من فرد کثیف دیدم اصلا لینطور نبود سرش

بعد بود گند هم میده

روش نوسته اول شامپو معمولی بزن بزن اینو بزن ن منظورم اینه موهام بلنده خیلییی باید بشورمش با ی بار ش ...

مگه موهات تا کجا هست؟ 

خوب ببین در کل چقدر شامپو مصرف می شه همون مقدار شامپو تو یه بار بریز تو قوطی و با آب مخلوط کن و بریز رو موهات! 

اصلا دکتره می گفت مو رو زیاد نشورید خراب می شه!  می گفت موها رو چهار روز یه بار باید شست، موقع های دیگه که می رید حموم فقط بدنتان بشورید!

من دو روز یه بار می رم حموم و موهام سعی می کنم با یه شامپو کم بشورم!  شستن زیاد مو و کف سر خشک می کنه!

یا ارحم الراحمین
مگه موهات تا کجا هست؟  خوب ببین در کل چقدر شامپو مصرف می شه همون مقدار شامپو تو یه بار بریز تو ...

موهام تا باسن هست

بعد قاتی کنم مشکلی پیش نمیاد؟ چون سلنیوم سولفاید سمی هست یکم

2706