2733
2739
عنوان

ریسک سندروم زده برام

| مشاهده متن کامل بحث + 380 بازدید | 24 پست
منم ۲۸سالگی پسرمو باردار بودم ان تیش ۲بود رفتم جای دیگه دکتر ی سهر دیگه یه هفته گذشته بود ان تیش ۴شد ...

الحمدالله. منم چون مورد مشابه شما زیاااااااااد دیدم و خوندم الان استرس ندارم. حتی ازمایشگاه هم که بودم یه خانمی گفت ناخواسته صداتونو شنیدم با دکتر حرف میزدین به منم همینارو گفتن الان شیش ماهش بود

پروردگارا؛ مرا تنها مگذار و تو بهترین وارثین هستی، و برای من جانشینی معین کن که در زمان زندگی‌ام به من خوبی نماید و بعد از مرگم برایم طلب آمرزش کند، و به او خلقتی سالم عطا کن و شیطان را بر او شریک و نصیب مگردان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من استرس ندارم خداروشکر. ولی خب بهرحال آدم یک درصد هم که باشه سر بچه نمیتونه ریسک کنه. مساله یه آدم ...

نمیدونم عزیزم منم همه شرایطم مث شماهست فقط دکترم تاکیدنکردبایدازمایشوبری گف اگ سونومشکلی بودحتما ازمایشم بده ک سونونرمال بود همینجاهم اکثراگفتن ازمایشو نرفتیم تاالانم چیزمشکوکی بارداریم نداشته خداروشکر وقتی سونومیرفتم انقداسترس داشتم تامرزسکته فقط گریه میکردم بدون اینکه کسی یادکتربگه احتمال داره یه درصد هم بیخوداسترس داشتم سپردم ب خدادیگ 

2731
خیالت راحت بچه مطمئنم سالمه 

اره خودمم مطمینم حتی خودم شوهرم آروم کردم اون یذره استرسی شد منم تاپیکای سایتو نشونش دادم گفتم بابا نگا کن همه همینطورن😃

پروردگارا؛ مرا تنها مگذار و تو بهترین وارثین هستی، و برای من جانشینی معین کن که در زمان زندگی‌ام به من خوبی نماید و بعد از مرگم برایم طلب آمرزش کند، و به او خلقتی سالم عطا کن و شیطان را بر او شریک و نصیب مگردان
الحمدالله. منم چون مورد مشابه شما زیاااااااااد دیدم و خوندم الان استرس ندارم. حتی ازمایشگاه هم که بو ...

پس این آزمایشگاه برای اینکه پول سلفری بگیره اینجوریه گفته برو یه جا دیگه ازمایش

الحمدالله. منم چون مورد مشابه شما زیاااااااااد دیدم و خوندم الان استرس ندارم. حتی ازمایشگاه هم که بو ...

خواهرم العان بارداره فقط سونو‌و آزمایشات اصلی رو رفت گفت این چرت و پرتا ک دکت مینویسه رو نمیرم از بس منو عذاب دادن تا ۹ماهگی یبار گفتن سندروم داره یسری گفتن قلبش مشکل داره یسری گفتن تو مغزش کیسته ۷ماهگی هم گفتن ویروس گربه تو خون مادر هست بچه ناشنوا نا بینا یا عقب مانده میشه 

پس این آزمایشگاه برای اینکه پول سلفری بگیره اینجوریه گفته برو یه جا دیگه ازمایش

والا گفت ما چون ازمایشگاه ژنتیک نیستیم انجام نمیدیم این آزمایشو یوقت فکر نکنید بخاطر پولش گفتیم. ولی کلا گفتم شاید اصا مشکل داشتن اخه تا دیروز من پیگیر نتیجه ازمایشم بودم هی گفتن دستگاه خراب بود تازه درست شد گفتمشون خب شما دستگاهتون خراب بود من الان باید اعتماد کنم به جواب ازمایشم؟ گفتن اره

2740
والا گفت ما چون ازمایشگاه ژنتیک نیستیم انجام نمیدیم این آزمایشو یوقت فکر نکنید بخاطر پولش گفتیم. ولی ...

نمیدونم والا میخوای تا آزمایش  انومالی صبر کن اشکالی ندارع شونزدع هفته میشه