2410
2553
عنوان

ریسک سندروم زده برام

373 بازدید | 24 پست

سلام. الان پزشک ازمایشگاه بم گفت شواهد همه چیز خوب نشون میده اما نرم افزار های ریسک میزنه که میتونه بخاطر این باشه که توی ۱۳ هفته و ۴ روز آز دادین یکم دیر بود کاش ۱۲ هفتگی بود و اینا. عدد ان تیم یک و هشت بود. الانم نشستم تو مطب دکترم منتظرم نوبتم شه برم داخل. کسی تجربه مشابه داشته؟ سنم ۲۸ سابقه توی خانواده هم نداریم. خودمم اولین بارداریمه سقط هم نداشتم.

پروردگارا؛ مرا تنها مگذار و تو بهترین وارثین هستی، و برای من جانشینی معین کن که در زمان زندگی‌ام به من خوبی نماید و بعد از مرگم برایم طلب آمرزش کند، و به او خلقتی سالم عطا کن و شیطان را بر او شریک و نصیب مگردان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم توی سیزده هفته دادم 

اره منم تعجب کردم گفت چرا ۱۳ هفته دادی. من طبق تاریخی که دکتر داد رفتم دادم. 

پروردگارا؛ مرا تنها مگذار و تو بهترین وارثین هستی، و برای من جانشینی معین کن که در زمان زندگی‌ام به من خوبی نماید و بعد از مرگم برایم طلب آمرزش کند، و به او خلقتی سالم عطا کن و شیطان را بر او شریک و نصیب مگردان
2720

اره عزیزم هرچی هفته بارداری بالاتر بره ریسک و بیشتر میزنن

دوست من فکر کنم ۱۴ هفته ازمایش شورای تکرار کرد گفتن صد در صد سندرومهه ولی ازمایش اول همه چی خوب بود دکترش اشتباهی تکرار نوشت 

خلاصه ک به اولی اعتماد کرد و اورد بچه اش سالم بود

عضو گروه 💜بنفش💜 شروع رژیم: 1/ ۱۰/ 1402 💜 وزن شروع : 75 💜 وزن الان: 66/100💜 هدف اول : 70 💜 🔓هدف دوم : 65 💜🔒 هدف سوم ۶۰ 💜🔒 هدف نهایی : ۵۸ 💜🔒یه روزی به هدف هام میرسم ☺💫
خب شاید برا سن بوده غربالگری دوم رو سر وقت بده بهرحال الان مجوز سقط نمیدن کلا تازگیا مریضم باشه باید ...

سنم که بالا نیست. نه بابا مطمینم بچه سالمه اصلا به فکر سقط و اینا نیستم خواستم بدونم کی تجربه مشابه داشته چه ازمایشی بعدش انجام داده سلفری یا امینو

2714
اره عزیزم هرچی هفته بارداری بالاتر بره ریسک و بیشتر میزنن دوست من فکر کنم ۱۴ هفته ازمایش شورای تکرا ...

مرسی عزیزم

سنم که بالا نیست. نه بابا مطمینم بچه سالمه اصلا به فکر سقط و اینا نیستم خواستم بدونم کی تجربه مشابه ...

سن نی نی رو میگم معمولا ۱۲هفته ان تی بری خوبه

🧿🧿 الهی برقصاند خدا بساز دلت جهانت را 🧿🧿
من ازمایشای غربالگری نرفتم چون خودسونوکلی استرس داره وتونی نی سایت میبینم کلی استرس داده دکتروخرجای ...

من استرس ندارم خداروشکر. ولی خب بهرحال آدم یک درصد هم که باشه سر بچه نمیتونه ریسک کنه. مساله یه آدم دیگست

سن نی نی رو میگم معمولا ۱۲هفته ان تی بری خوبه

ها اره. طبق اولین روز پریودیم ۱۲ هفتم بود یهو تو ان تی شد ۱۳ هفته و چهار روز🤣

سن ان تی دقیقتره 

اره

منم ۲۸سالگی پسرمو باردار بودم ان تیش ۲بود رفتم جای دیگه دکتر ی سهر دیگه یه هفته گذشته بود ان تیش ۴شد دکتر گفت صددرصد سقط ولی من قبول نکردم بعدم فرستادنم آمینیوسنتز خدا ازشون نگذره ک اینقد استرس بهم دادن ولی خداروشکر بچه سالم بود 

2706