2737
2739
عنوان

پسرم فردا ام آر آی مغز داره خوابم نمیبره

| مشاهده متن کامل بحث + 511 بازدید | 66 پست
سلام خداروشکر جواب نرمال بود  این چند روز نم رو یادگرفته دوبار تکرار کرد

خداروشکر اتفاقا چند بار اومدم چک کردم ببینم تاپیک زدی یا جواب دادی خیالم راحت بشه

عزیزم باهاش زیاد حرف بزن تلویزیون و گوشی رو قطع کن و باهاش تو بازی کلمه یاد بده جمله های ساده بگو

مثلا بابا بیا.توپ کو؟ بریم دد؟ 

تا میتونی تکرار کن به حرف زدن بیوفته دیگه خودش یاد میگیره

من دیروز یه دیوار کامل فلش کارت چسبوندم میدونم زوده اما کلمات مختلف میگم نشون میدم بهش ۱۴.۵ ماهشه دخترم

Love your self💜 عشق یعنی همسرم و دخترم
خداروشکر اتفاقا چند بار اومدم چک کردم ببینم تاپیک زدی یا جواب دادی خیالم راحت بشه عزیزم باهاش زیاد ...

مرسی گلم یادم بود گفتی جوابش بگم 

چطوری تو بازی کلمه یادش بدم اصلا بلد نیستم 

عضو گروهآبی وزن هفته قبل۷۴.۵ & ۷۳.۵ & ۷۳ & ۷۰.۷۰۰&۷۰.۶۰۰&۶۹.۷۰۰&۶۹.۱۰۰&68.600&68.500&67.2600�وزن این هفته ۶7.200😑😪هدف اول ۶۵🥰🥰هدف دوم ۶۰😋🥰😍 چند روز دیگه میبینمت هوراااا تا عید لباسای خوشگل مشگل میپوشم هر لباسی دلم میخواد هورااا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی گلم یادم بود گفتی جوابش بگم  چطوری تو بازی کلمه یادش بدم اصلا بلد نیستم

خب اول اینکه یه پتو رو دولا کن بنداز روی زمین بچه بشینه یه کاسه پلاستیکی یکم آب بریز و شروع کنه آب بازی دائم کلمه آب رو بگو وسطش بهش آب بده بگو آب هر وقت دستشو میشوری بگو آب

دوم توپ. دستاشو بگیر و کمکش کن قدم برداره وسط قدم برداشتنا به توپ ضربه بزن که ببینه و خودش هم یاد میگیره پاش بهش میخوره بگو توپ نشسته توپ رو هل بده بگو توپ بزن به دیوار که برگرده بگو توپ

همینطوری وسایل ساده رو آشنا کن

من یه دیوار فلش کارت زدم به جا حیوونا یه جا رنگ ها تو ارتفاعی که دخترم ببینه میشینیم اکنجا با ادا میگم این چیه پیشیییییی پیشی چی میگه میو میو

جوجهههه چی میگه جیک جیک جیک بعد نزدیکش میشم میخنده

عروسک حیوانات رو نشونش میدم و اسم و صداشونو میگم

بعد اعضای بدن

اول دست رو بگو بعد چشم مو) بزار دست به موهات بزنه) و بازی کن باهاش هی بگو مو مو بعد گوش بینی پا

من آخر شبا بعضی موقع ها که آرومه کلمات مختلف میگم ۲۰ تا کلمه با ش ۲۰ تا با ف ۲۰ تا ق که فقط بشنوه

تو روز کلمات آسون تر میگم

زیادن باز خواستی بهت میگم فعلا اینارو انجام بده

خب اول اینکه یه پتو رو دولا کن بنداز روی زمین بچه بشینه یه کاسه پلاستیکی یکم آب بریز و شروع کنه آب ب ...

مرسی عزیزم اینا انجام میدم بقیش بعدا بهم بگو 

ولی یه موضوعی پسرم مثلا توپ رو میدونه میگم بیارش میاره ولی نمیگه اینو چکار کنم

عضو گروهآبی وزن هفته قبل۷۴.۵ & ۷۳.۵ & ۷۳ & ۷۰.۷۰۰&۷۰.۶۰۰&۶۹.۷۰۰&۶۹.۱۰۰&68.600&68.500&67.2600�وزن این هفته ۶7.200😑😪هدف اول ۶۵🥰🥰هدف دوم ۶۰😋🥰😍 چند روز دیگه میبینمت هوراااا تا عید لباسای خوشگل مشگل میپوشم هر لباسی دلم میخواد هورااا
2742
گفنار گفت چکار کنید ؟ یبار بردم گفت صدای گاو و گوسفند درار براش از بس بع بع کردم شوهرم میگه آخر بجا ...

سلام 

سه تا سفره حضرت رقیه به دل بگیر بگیری 

۲ تاش رو بگیر سومی رو وقتی ب حاجتت رسیدی بگیر .

به نظر من این بهترین دعا هستش 

درکت میکنم 

چون خودمم یه مشکلی دارم 

برام فقط دعا کنید...  

مرسی عزیزم اینا انجام میدم بقیش بعدا بهم بگو  ولی یه موضوعی پسرم مثلا توپ رو میدونه میگم بیارش ...

متوجه منظورت نشدم ینی چی نمیگه اینو چکار کنم؟

الان باید اشیا رو یکی یکی بشناسن میگی توپ میشناسه توپ کدوه؟ خودت چندین بار پرتاب کن و جمله پرت کن رو بگو و دست بزن که توجهش جلب بشه و هیجان زده بشه بعد بگو تو پرتاب کن هر موقع درست انجام داد دست بزن و محکم و با خوشحالی بگو آفرینننننننن دوباره انجام بده اگه اشتباه کرد بگو نه نه نه این شکلی دوباره پرتاب کن

واسه همه کارای ساده اینکارو بکن

من حتی دکمه ماشین ظرفشویی رو میدم روشن میکنه میگم آفرین بعد یه لحظه غافل بشم رفته خاموشش کرده  دوباره برنامه میره از اول  

سلام  سه تا سفره حضرت رقیه به دل بگیر بگیری  ۲ تاش رو بگیر سومی رو وقتی ب حاجتت رسیدی بگ ...

از سفره حضرت رقیه حاجت گرفتم اتفاقا نذر کردم