2737
2739
عنوان

زیست نهایی🤧🤧🤧

| مشاهده متن کامل بحث + 428 بازدید | 28 پست
🤣🤣🤣🤣به چطوری همزاد منو که خودت می‌شناسی همیشه آفتابه بدستم 🤣🤦

بله بله میشناسم محاله تو تاپیکی ببینمت ماجرای افتابه یادم نیاد😂

شما که بی معرفتی یه پیام نمیدی حال مارو بپرسی نوچ نوچ 😒😂🍕

آدمک اخر دنیاست بخندآدمک مرگ همینجاست بخند                                                 
بله بله میشناسم محاله تو تاپیکی ببینمت ماجرای افتابه یادم نیاد😂 شما که بی معرفتی یه پیام نمیدی حال ...

🤣🤣🤣 حجی فکر کردم داری میخونی گفتم مزاحمت نشم 

به چوخ رفتم از لحاظ روحی جسمی مالی درسی و روابط اجتماعی 💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🤣🤣🤣 حجی فکر کردم داری میخونی گفتم مزاحمت نشم 

نه بابا اومدم فصل هفت باز کردم بخونم به جون تو راحته ها مهندسی ژنتیک و انسولین و نمیدونم پیوند اعضا رو خیلی میشنویم خیلی راحتن منتها این مادر مرده ها معلوم نیست چجوری مباحث رو پیچوندن نوشتن اون تو که قابل فهم نیست یعنی من با اطلاعات خودم سوالات اون فصل رو بنویسم نمره بالا تری میگیرم تا از کتاب بخونم😂

🤦🤦 امشب تا صب باید بیدار بمونم حداقل پاس کنم من قبلیارم ریدم در حد تجدید خانوادم جرررم میدن 

منی ک میخواستم ۲۰ بگیرم خیلی سرم🍆🍆🍆🍆

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
2728
نه بابا اومدم فصل هفت باز کردم بخونم به جون تو راحته ها مهندسی ژنتیک و انسولین و نمیدونم پیوند اعضا ...

🤣🤣🤣🤣🤦 من که اونارو روخوانی هم نکردم نمد در مورد چیه 

چند فصل خوندی 

🤦🤦 امشب تا صب باید بیدار بمونم حداقل پاس کنم من قبلیارم ریدم در حد تجدید خانوادم جرررم میدن 

نه بابا لازم نیست بیدار بمونی همون فردا بخونی پاس میشی

2738
🤣🤣🤣🤣🤦 من که اونارو روخوانی هم نکردم نمد در مورد چیه  چند فصل خوندی

به جون تو نیم فصلم عین ادم نخوندم ولی فصل هشت راحته راجب حیوون هاست فصل هفتم که همون مهندسی ژنتیک و ایناست فصل سه هم خوبه بقیشون مزخرفن 😂

فکر نکنم بشه

بابا میشه رمزشم تلاش بیخیالی توکل توسل البته که ما فقط اصل دوم رو رعایت کردیم و یکمم به اصل سوم پایبندیم همه امتحانا رو میسپرم به خدا و اهل بیت🤣

بابا میشه رمزشم تلاش بیخیالی توکل توسل البته که ما فقط اصل دوم رو رعایت کردیم و یکمم به اصل سوم پایب ...

آره آخرشم توسط مامانم جررر میخورم🤣🤣 

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

واااای یه کلیپ بود طرف خیلی پرفسورانه داشت حرف میزد بعد بالاش نوشته بود من در حال توضیح دادن به خانوادم که امتحان ریاضی ۰/۷۵ شدم چون نظام اموزشی اشتباهه بعد داخل پرانتزم زده بود کلا سه دقیقه درس خوندم ببین جرررررر خوردمااااا🤣🤣🤣🤣🤣

الانم که واست تعریف میکنم پاره شدم 🤣🤣

واااای یه کلیپ بود طرف خیلی پرفسورانه داشت حرف میزد بعد بالاش نوشته بود من در حال توضیح دادن به خانو ...

اون من بودم 🤣🤣🤣🤣