2737
2734
همین حرفای ببخشید بیخود باعث میشه مادر باردار. مبتلا به دیایت و چاقی و هزار درد و مرض بشن فقط بخاطر یه مشت حرف بی اساس که چون حامله ای باید اندازه دو نفر بخوری و شکمت بزرگ باشه!!!!
والا نمیدونم‌ چی بگم؟نخیر برا ضعیفی نیست برا اینه که شکمت به کمر و پاهاات فشار میاره.این دفعه علتش بگو بهشون.به قول دوستمون اگه یه ذره بیشتر اضافه میکردی زیادم بود
💋👨‍👩‍👦‍👦💋امیرعلی 👦.امیرحسین 👶👬

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
موندم خودشون وقتی حامله بودن هیچ دردی نداشتن؟؟؟؟ میگن نداشتیم ما که نبودیم ببینیم جوری پیش شوهرم حرف میزنن که نشون بدن زنت نرمال نیست از اونجا شانش اوردم خانم دوست شوهرم هم حامله اس. اون استراحت مطلق شده بیچاره شوهرم اونو که دیده میگه تو خیلی خوبی
فال چایی فال قهوه   @faloeghbal2
ادم دلش میگیره از حرفای بی اساس دردت بخاطر اضافه وزنته گلم 13 کیلو اصلا کم نیست همه اطرافیان من حدودا 6 الی 10 کیلو اضاف کردن تو بارداری جز یه نفر کخ 20 کیلویا بیشتر اضافه کرد همه سرزنشش میکردن
2740
من ده روز استراحت داشتم چون افتاده بودم خونریزی تحملم نکردن مجبور شدم برم خونه مامانم اخه اون موقع تو یه اتاق تو خونه مادر شوهرم زندگی میکردم تازه یه ماهه مستقل شدم اونم بعداز سه سال
فال چایی فال قهوه   @faloeghbal2
من ده کیلو چاق شدم بچه م 4200 بود ولی شکمم بزرگ برد البتع مایع امنیوتیکم هم زیاد بود
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2706