2737
2734
اگه قبول کردی اگه کوچک بود بعدا بهش بگو که به سرپرستی قبولش کردی 

حتما .یکی تو فامیل داریم از روز اول بزرگش کرده دختره الان چهارمه فک کنم هنوز بش نگفتن دختر خوندشه انگار قرارم نیست بدونه

صلوات بفرستید ثواب صلوات ب اندازه قطرات باران بی شمار است

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

حتما .یکی تو فامیل داریم از روز اول بزرگش کرده دختره الان چهارمه فک کنم هنوز بش نگفتن دختر خوندشه ان ...

از نظر روانشناس ها هم توی سن ۱۰ سالگی بهشون بگی درست تره چون هم درک داره هم میتونه باهاش کنار بیاد

بیشتر توضیح میدی؟ 

عزیزم طرح ایتام محسنین ماله کمیته امداده  ماله بچه های زیر ۱۸سال یتیمه و کم بضاعت عدد یک رو به ۳۰۰۰۰۰۳۳۳۳ فکر کنم اگر اشتباه نکنم همین شمارست بزن تو نت شماره دقیق و میده عدد یک رو پیامک میکنی بعد بهت میگه کد شماره شهرتو براشون ارسال میکنی یا هر شهری که دوست داری بچه اونجا باشه بعد چند روز کمیته امداد بهت زنگ میزنه شماره ملی خودتو و سنت و شماره تماستو میگیره و بهت یه بچه میده سنش و تاریخ تولدشو اسم و فامیل و شماره کارت همون بچه که فقط خودت داری و تو کمیته امداد ثبت شدست 

هر ماه هر چقدر دوست داری به حسابش میریزی ولی سعی کن مثلا ماهی صد تومن دهم به دهم میدی هر ماه همون مبلغ و همون تاریخ واریز کنی بعد شماره کارشناس هم بهتون میده باهاش صحبت میکنی اگر مادر بچه راضی باشی هر چند وقت میری کمیته امداد و بچه رو میبینی یا ادرس خونشونو میگیری و میری ولی اولین قرارتون با حضور کارشناس و تو کمیته امداده

تازه وارد نیستم  کاربری قبلیم سال۹۷بود ولی از ترس شناسایی شدن ترکوندم 😔😔این کاربری جدیدمه
2731
از نظر روانشناس ها هم توی سن ۱۰ سالگی بهشون بگی درست تره چون هم درک داره هم میتونه باهاش کنار بیاد

اگه بدونه ممکنه تو هر شرایط سختی ک پیش بیاد فک کنه چون بچه اونا نیست فرق میزارن یا هر چی رو از این ببینه فرزند خونده ست سخته واقعا ولی دوستدارم اونایی ک بچه رو نمیخوان بدن من بزرگ کنم 

صلوات بفرستید ثواب صلوات ب اندازه قطرات باران بی شمار است
اگه بدونه ممکنه تو هر شرایط سختی ک پیش بیاد فک کنه چون بچه اونا نیست فرق میزارن یا هر چی رو از این ب ...

منم دارم فکر میکنم بیارم یا نیارم چون خودم که تا الان باردار نشدم دلم میخواد یک پسر بیارم و نوزاد باشه ولی همش دل دل میکنم که میتونم از پسش بر بیام یا نه 

2740