2737
2734
عنوان

امکان داره تو ان تی اشتباه بگن جنسیت و؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1020 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
اونروز یکی عکس سونوش و فرستاد اینجا بهش گفتن پسره 😐میخای شما هم بفرست 

عزیزم عکس نمیاد 

توتاپیک قبلم هست عکس

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
2740
مرسی گلم ایشالا که به سلامتی میگیریش بغل❤️🤲یه پسر تپل مپل😍 از برنامه و اپلیکیشنی استفاده کردی؟&nb ...

سلامت باشی انشالله 

نه

رژیم گرفتم اما چندماه اقدام بودم اما رعایت میکردم

منم اقدامم ولی هیچ رژیم نگرفتم تازه بیشتر از هرچی سردیجات میخرم میترسم دختر شه .

البته پلی کیستم خیلی باردار نشدم بعد از سقط ک اون پسر بود 😓😔

دخترم نفسم ،   محمد عشق مامان پس کی میای                        .غمت داغونم کرد الان باید تولد یه سالگیتو میگرفتم الهی ک بمیرمممم واسه هرشب اشک ریختنام برات .اگه صدتا بچه دیگه بیارم تو رو فراموش نمیکنمممم ...خدایا امتحان بسته دیگه حقمو بده تا کی انتظارر ،،
منم اقدامم ولی هیچ رژیم نگرفتم تازه بیشتر از هرچی سردیجات میخرم میترسم دختر شه . البته پلی کیستم خی ...

انشالله به آرزوی قلبیت برسی عزیزم 

من که رعایت کردم چی ان تی گفت احتمال دختره ۵۰ ۵۰ 

منم کلا ناامیدشدم

انشالله به آرزوی قلبیت برسی عزیزم  من که رعایت کردم چی ان تی گفت احتمال دختره ۵۰ ۵۰  منم ...

مرسی عزیزم . ن انشالله ک اشتباه گفته باشه

دخترم نفسم ،   محمد عشق مامان پس کی میای                        .غمت داغونم کرد الان باید تولد یه سالگیتو میگرفتم الهی ک بمیرمممم واسه هرشب اشک ریختنام برات .اگه صدتا بچه دیگه بیارم تو رو فراموش نمیکنمممم ...خدایا امتحان بسته دیگه حقمو بده تا کی انتظارر ،،