2733
2739
سلام میشه یه سوال بپرسم  من قسمت کاربر بدون سیم کارت عنوان انتخاب کردم  اونجایی که قرار ...

گزینه دوم و بزن اونا برات کد بفرستن

منم میفرستادم میزد ک نفرستادین

آخرش با دانش آموز گرفتم

گزینه دوم و بزن اونا برات کد بفرستن منم میفرستادم میزد ک نفرستادین آخرش با دانش آموز گرفتم

آخه من سال اول نیست که کنکور شرکت میکنم میشه عنوان دانش آموزی بزنم ؟ 

پس مشکل شما عین مشکل من بوده در عنوان کاربر بدون سیم کارت زدم و مراحل و رفتم رسید به اونجا که باید کد ارسال میکردم کد ارسال کردم بعد قسمت صحت سنجی که رنگ آبی بودو زدم نوشت کدی ارسال نشده یه همچین چیزی 

** کاربر گرامی اگر امضامو دیدی.🍀                                    و برای شادی و سلامتی و ظهور آقا امام زمان( علیه‌السلام) صلوات فرستادی بگو تا من هم هدیه به شما صلوات بفرستم سپاسگزارم 🌿🦋                                                     اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم.                     اللهم عجل لولیک الفرج بحق امام حسین علیه السلام.  هر  جا که هستی همراه من سه بار بگو صَلَّی اللهُ عَلَیکَ یا اَبا عَبدِالله  )    خوشحال میشم صفحه اول این تاپیک رو مطالعه کنید لینک تاپیک..بزنید رو این متن ..شاید ديدن اين متن اتفاقی نبوده و شما به تاپیک امام زمان علیه السلام دعوت شدید :)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه من سال اول نیست که کنکور شرکت میکنم میشه عنوان دانش آموزی بزنم ؟  پس مشکل شما عین مشکل من ...

بزن اونا برات کد و بفرست اونم امتحان کن ببین چی میشه

من واحد ماندم تکلیفم معلوم نبود همشو امتحان کردم😂

بزن اونا برات کد و بفرست اونم امتحان کن ببین چی میشه من واحد ماندم تکلیفم معلوم نبود همشو امتحان ...

ممنون 

** کاربر گرامی اگر امضامو دیدی.🍀                                    و برای شادی و سلامتی و ظهور آقا امام زمان( علیه‌السلام) صلوات فرستادی بگو تا من هم هدیه به شما صلوات بفرستم سپاسگزارم 🌿🦋                                                     اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم.                     اللهم عجل لولیک الفرج بحق امام حسین علیه السلام.  هر  جا که هستی همراه من سه بار بگو صَلَّی اللهُ عَلَیکَ یا اَبا عَبدِالله  )    خوشحال میشم صفحه اول این تاپیک رو مطالعه کنید لینک تاپیک..بزنید رو این متن ..شاید ديدن اين متن اتفاقی نبوده و شما به تاپیک امام زمان علیه السلام دعوت شدید :)
2731