2733
2734
عنوان

باردارم یک تیکه گوشت دفع کردم یعنی سقط کردم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 34330 بازدید | 463 پست
درضمن میتونی تاپیک منو دیدی نظر ندی شما ایقدر بیشوری ک‌ به یه بچه فش میدی رن سلیطه باشم  خیلی ...

اصلا اهمیت نمیدم و برعکس حق با تو نبود نظر خواهی که کردی دیدی اکثرا برعکس مخالف تو بودن   

اگه به اینه که شیطان هم حق به خودش میده 

بازم از این چرت پرتات بگو بخوندیم  

یک عدد استارسید تنها 💔
درضمن من تاپیک نزاشتم ک قفل کنم از کسی نمیترسم دوستانی ک بی جنبه هستن گزارش زدن تاپیک قفل شد توکی با ...

بچت و خودت فاقد اهمیتی در دنیا هستین  

تو که مادرشی همچین لحن زشتی داری بچت هم فاقد اهمیت عین خودت   

یک عدد استارسید تنها 💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درضمن میتونی تاپیک منو دیدی نظر ندی شما ایقدر بیشوری ک‌ به یه بچه فش میدی رن سلیطه باشم  خیلی ...

یک چیزی بهت میگم خوب تو گوشت بکن 

هرچی میخوای توهین کن هرچی میخوای بگو من لذت میبرم از حرص خوردنت   

یک عدد استارسید تنها 💔
تو پنج نفر فقط من فقط پنج نفر درجا میکشم  میگم شانس آوردی من ندیدمت وگرنه فنون رزمی این چند سا ...

خوب عزیزم منم کاراته کارم انشالله ب پستم بخوری. ببینی چ دستو پات شکسته بری ور دل ننت اسگل گه خوری دیگ گه تو بخور

2731
بچت و خودت فاقد اهمیتی در دنیا هستین     تو که مادرشی همچین لحن زشتی داری بچت هم فاقد اهم ...

تو ان بچمم بخور نوش جون من حرص نمیخورم تو داری حرص میخوری من حرص میدم در ضمن سگی که واق واق کنه پاچه نمیگیره

وااو  گفتم بچت فاقد اهمیت    

عزیزم دوران این حرفا تموم شده هیچکس با زور و توهین و فش و دعوا و کتک با ادب نمیشه من دنبال حق نبودم یبارم گفتن اینجا دادگاه نیس امثال شماها هم قاضی نیستین من یه سوال گذاشتم دیگران بدون اینکه اصلا در نظر بگیرن ک در مورد ی بچه ۳ ساله دارم صبت میکنم همونایی ک ادعا ادب و با شخصیتی دارن توهین کردن و فش دادن خیلیا انتقاد کردن که حتی باعث شد من یه چیزی از انتقادشون یاد بگیرم پس قرار نی همه بمن حق بدن من دنبال راه حل بودم ن حقو ناحق قتل ک نکرده بودم شمآ از اول بخون بد جواب بده اگه واقعا میخای نظر بدی

عزیزم دوران این حرفا تموم شده هیچکس با زور و توهین و فش و دعوا و کتک با ادب نمیشه من دنبال حق نبودم ...

در نظر گرفتم 

ولی اینکه به مردم بپری کار درستی نیست تو حتی جواب یک پیرزن هم دادی 

یک عدد استارسید تنها 💔
در نظر گرفتم  ولی اینکه به مردم بپری کار درستی نیست تو حتی جواب یک پیرزن هم دادی

من هیچوقت بی دلیل نمیپرم ب کسی وقتی کسی سر بچم داد بزنه قطعا پیر و جوون نمیشناسم بچه ۳ ساله درکی از خیلی چیزا نداره من سعی میکنم بهش یاد بدم کاری نکن ک باعث شه ازار ببینه کسی ولی فقط ۳ سالشه اون پیرزن حق داره سر بچه ی یه غریبه داد بزنه پس وقتی اون این حقو ب خودش میده منم احترامی واسش قائل نمییشم و بهش مثل خودش جواب میدم از نظر من ی درخت اهمیتی نداره ک بخام ب بچم هی تذکر بدم چون حتی من ۵ دقییقه ام اونجا کارم طول نکشید

ولش کن 

من اگرم اینجا تاپیک زدم فقط میخاستم اروم شم چون حس کردم نتونستم از بچم دفاع کنم تربیت بچه مهمه ولی احساس ارامش و امنیت بچم مهم تره اصلا من موندم چجوری دلشون میاد ۵ ۶ نفر هی ب بچه بگن نکن چون خودم هیچوقت ب بچه کسی اینکارو نمیکنم