2737
2739
محتاجم به دعا گلم. قابل باشم چشم حتما التماس دعا از همگی

همچنین 

کاربر آقا هستم،  یه وقت فکر نکنید دخترم   بگید عزیزم گلم بعدا عذاب وجدان بگیرید خدای نکرده خودکشي کنید گفته باشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره تبریز ۷ اذانه

التماس دعا قبول باشه عزیزم 

کاربر آقا هستم،  یه وقت فکر نکنید دخترم   بگید عزیزم گلم بعدا عذاب وجدان بگیرید خدای نکرده خودکشي کنید گفته باشم 
2731
ما از خدامه خیلی از نوروزها آمدن شهر ما خونه ما مهمان بودن که شناس چه ناشناس از تهران اصفهان قم هر ک ...

چشمتون روشن و سلامت ❤

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
التماس دعا قبول باشه عزیزم 

قشنگم من باردارم نمیگیرم خاهرم میگیره ازون میفهمم🙊

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
قشنگم من باردارم نمیگیرم خاهرم میگیره ازون میفهمم🙊

آها بسلامتی ان شاء الله 

2740