2737
2734
آفرین به ارادتون   امیدوارم همیشه موفق باشید و زندگی خوبی داشته باشین برادر منم ی مدت هروئین ...

ترک  جسمی هروئین راحت‌تر از تریاکه،  متاسف شدم ، با  سینه ی سوخته م دعا میکنم برای برادرتون ک خدا انتخابش کنه و به جمع ما بپیونده، با همین وضعیت و با مصرف هم میتونه توی جلسات Na شرکت کنه هیچ مشکلی نیست، اونجاست ک بهش کمک میشه، فقط روزی یک ساعت و نیم بره جلسه

چه زندگی سختی داشتید ..وخدا چه به موقع دستتون گرفته .

خدا مهمون ناخونده نیست، باید ازش بخوای ک وارد زندگیت بشه ، و من ازش خواستم، امیدوارم همه ی همدردام قبل از اوردوز با جلساتNa آشنا بشن، آمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداروشکر ولی کاش ازدواج کنین بایه خانمی ولی بشرط اینکه دیگه بچه نیاد توزندگیتون متاسفم برای زندگی سختی که داشتین انشالله بهترینا نصیبتون بشه پسر بزرگتون ازلحاظ روحی خوبه؟ناراحت شدم براش گفتین نامادریش فرق میذاشت 😢

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...
خداروشکر ولی کاش ازدواج کنین بایه خانمی ولی بشرط اینکه دیگه بچه نیاد توزندگیتون متاسفم برای زندگی سخ ...

دنبال یه خانم میگردم ک بچه نخواد یا بچه نیاره، خواهرامم پیگیرن  تنها زندگی میکنم ، پسرم ماشالله از هر نظر اوکی هستش، قبلا حال روحیش خوب نبود ، اما الان خیلی خوبه، نخبه س بچه م😍 

2731