2737
2734
عنوان

جزء خوانی روزانه قران کریم در ماه مبارک رمضان❤

| مشاهده متن کامل بحث + 1366 بازدید | 354 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

prishad @999fateme     @نایل99     @شمس_110     @دانیاال & ...

اول از همه بايد بگم اللهم عجل الوليك فرجل 🤲🏻           الهى أمين 💐

سلام عزيزم ممنون ازت و سپاس از اين همه زحمتى كه كشيدى. انشاالله كه هميشه سلامت و پيروز باشى. 🥰🥰

بنده خيلى دوست دارم اگه براتون مقدوره عزيز دل در چنين تاپيك هايى منو تگ كنين. تا از اين ثواب ها بى نصيب نمونم. ممنونم 🌸

خدایا شکرت بابت همه چیز .......🦋🌱              هر آن كس كه بدم گفت .......... بدى سيرت اوست ....... وآن كس كه مرا گفت نكو ، خود نيكوست 🌱 حال متكلم از كلامش پيداست .... از كوزه همان برون تراود ، كه در اوست .....🍃🍃.                                                            
سلام عزیزم ممنون التماس دعا ان شاءالله بابت زحمتهایی که توی این ماه عزیز کشیدید حاجت روا بشید😘😘😘

ان شاءالله همچنین شما عزیزم ❤

السلام علیک یا صاحب الزماناللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب واسه شادی روح پدرم و سلامتی مادرم یه دونه صلوات بفرستید🌺
2728
سلام عزیزم ای جانم انشالله سالم بغلش کنی گلم التماس دعا 

حاجتروا باشی به حق امام زمان ❤

السلام علیک یا صاحب الزماناللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب واسه شادی روح پدرم و سلامتی مادرم یه دونه صلوات بفرستید🌺
اول از همه بايد بگم اللهم عجل الوليك فرجل 🤲🏻           الهى أمين 💐 س ...

ان شاءالله ان شاءالله 

بحق امام زمان حاجتروا باشی 

حتما تگ میکنم ❤

سلام اجی ممنون بابت تاپیکت و زحمتهاتون .از خدا برا تک تک شما صبر و پذیرش .اسایش و ارامش تن سالم و دل خوش و حاجت روایی تقاضا دارم 

اللهم عجل الولیک الفرج

اللهم صل علی محمد وال محمد وجل فرجهم

انشاءالله نی نی شما هم  سالم دنیا بیاد ب حق علی و اولاد علی

آفریدگارا،  من اکنون آماده ام که تمام خوب وبدوجودم را به تو بسپارم،تمنا دارم یک یک نقصهای درونم راکه سد راه خدمت به تو و هم نوعان من است بر طرف کنی،و قدرتی عطا فرمایی تا از این پس به خدمت تو کمر بندم.آمین.۱۴۰۲/۸/۱۶شروع تغییر (کلام زیبا)🌹السلام علیک یامرتضی علی ع🌹
سلام اجی ممنون بابت تاپیکت و زحمتهاتون .از خدا برا تک تک شما صبر و پذیرش .اسایش و ارامش تن سالم و دل ...

خیلی ممنونم ان شاءاله حاجتروا باشید به حق امام زمان

2738

سلام عزیزم، ممنون برای تاپیکت و زحمتی کشیدی، ان شاءالله حاجت روا بشی، التماس دعا 

صبر داشته باش و به خدا اعتماد کن گاهی باید از بدترین چیزها بگذری تا به بهترین ها برسی
سلام عزیزم، ممنون برای تاپیکت و زحمتی کشیدی، ان شاءالله حاجت روا بشی، التماس دعا 

سلام جانم ممنونم 

حاجتروا باشی بحق امام زمان