2737
2734

سلام دوستان عزیز 

حلول ماه مبارک رمضان ماه بهار قران رو بهتون تبریک میگم 

طبق رسم دو سال گذشته ختم روزانه قران کریم برگزار میشه و تعدادی از جزء ها در نی نی سایت ختم خواهد شد 

به این ترتیبه در پایان ماه رمضان ان شاءالله یک دور کامل قران ختم میکنیم و هم در ثواب ختم کل قران در یک روز شریک خواهیم شد 

نیت اول همه ان شاءالله ظهور اقا امام زمان و بعد حوائج قلبی اعضای شرکت کننده در ختم 

شفای بیماران و انرزش اموات و گناهان فراموشمون نشه ❤

ان شاءالله هر روز رو به یکی از ائمه و شهدا اختصاص خواهیم داد ❤

السلام علیک یا صاحب الزماناللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب واسه شادی روح پدرم و سلامتی مادرم یه دونه صلوات بفرستید🌺

@شمس_110    

سلام عزیزم جزءخوانی روز اول هدیه به پیامبر اکرم صل الله........❤

از اذان صبح تا ساعت 12 شب فرصت قرائت هست ❤

جز 1 برای قرائت فردا ❤

ان شاءالله مورد قبول درگاه الهی ❤

التماس دعا❤

السلام علیک یا صاحب الزماناللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب واسه شادی روح پدرم و سلامتی مادرم یه دونه صلوات بفرستید🌺

@999fateme    

جز 2 برای قرائت فردا ❤

التماس دعا❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@دانیاال      

سلام جناب لطفا تاپیک رو مطالعه کنید و مایل بودید در ختم روزانه شرکت کنید ✅

2728

@تبسم288    

سلام عزیزم لطفا تاپیک رو مطالعه کن و اگر مایل بودی در ختم شرکت کن💖

@شمس_110     سلام عزیزم جزءخوانی روز اول هدیه به پیامبر اکرم صل الله........❤  از ...

سلام عزیزم 🌺

خوش خبر باشی!!😍😍😍

منتظر بودما 😊 میخواستم بهتون پیام بدم 

الحمدلله 🤲 

خداخیرتون بده الهی🌻🌻

بروی چشم حتما میخونم گلم 🌸🌸

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
@دانیاال       سلام جناب لطفا تاپیک رو مطالعه کنید و مایل بودید در ختم روزانه ...

سلام اجی چشم

آفریدگارا،  من اکنون آماده ام که تمام خوب وبدوجودم را به تو بسپارم،تمنا دارم یک یک نقصهای درونم راکه سد راه خدمت به تو و هم نوعان من است بر طرف کنی،و قدرتی عطا فرمایی تا از این پس به خدمت تو کمر بندم.آمین.۱۴۰۲/۸/۱۶شروع تغییر (کلام زیبا)🌹السلام علیک یامرتضی علی ع🌹
سلام عزیزم 🌺 خوش خبر باشی!!😍😍😍 منتظر بودما 😊 میخواستم بهتون پیام بدم  الحمدلله 🤲&nbs ...

فدات بشم شک ندارم موقع ختم قران خدا همین قدر مشتاق بهت میگه منتظرت بودما چقدر خوب که اومدی😍

2738
فدات بشم شک ندارم موقع ختم قران خدا همین قدر مشتاق بهت میگه منتظرت بودما چقدر خوب که اومدی😍

عزیزززممم چه جمله قشنگی !روحم تازه شد !😍😍

ان شاءالله🌸🌸

فرستاده ی خدایی برام مهربونم 😍❤️🌹

الهی خداوند بخودت و فرزندت سلامتی بده فرشته جانم 🌺🌺

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
@تبسم288     سلام عزیزم لطفا تاپیک رو مطالعه کن و اگر مایل بودی در ختم شرکت کن💖

سلام عزیزم ممنون بله سال پیش هم من و خواهرم شرکت کردیم اتفاقا برای من بنویسید فعلا چون به خواهرم نگفتم هنوز .💕💕

بهم بگید لطفا چه جزئی رو شروع کنم ؟

جز 3 برای قرائت شما ❤

التماس دعا❤

2706