2733
2739
عنوان

اقدامی های زمستان ۱۴۰۱ ببعد😬

| مشاهده متن کامل بحث + 87775 بازدید | 8970 پست
انشالله به همین وقت عزیز  به زودی تک تک تون خبر خوش بدین و از معجزه های زندگیتون بگین🙏🏻🙏🏻 ...

سلام عزیزم خوبی؟! نی نی خوبه؟!

و خدایی که بشدت کافیست....خداجونم خودت گره ازمشکل همه بنده هات باز کن و دلشونو شاد کن. ای مهربان ترین مهربان ها.
درسته عزیزم ولی من خیلی مشکل دارم علاوه بر من شوهرمم مشکل داره و الان تو سال چهارم اقدام رفتم 🥲🥲🥲

خاطره ای وی اف 

واقعا بد نیست من انجام ندادم ولی خیلی ها رو میشناسم با این روش راحت باردار شدن ...توکل به خدا اقدام کن خدا بهترین و سر راهت می‌ذاره...

و خدایی که بشدت کافیست....خداجونم خودت گره ازمشکل همه بنده هات باز کن و دلشونو شاد کن. ای مهربان ترین مهربان ها.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قربونت برم گلم فداتشم ، ریپلای میکردی  ولی چندروزه روبراه نیستم هی حوصله نداشتم انلاین بشم همش ...

طبیعی هورمون های بدن آنقدر زیاد میشن بدن تحت فشار قرار میگیره برای حالت تهوع هم بو کردن زنجبیل یا گلاب خیلی خوبه قرص دمیترونم عالیه ولی مواظب باش عوارض گوارشی داره یبوست میاره سبزیجات زیاد بخور....

ان شاء الله هر چی که هست سالم و سلامت و صالح باشه ان شاء الله.

خاطره جان ناامید نشو ان شاءالله.  خدا دامنتو سبز کنه به حق این ماه عزیز

ان شاء الله 🥰🥰🥰🥰

2731
طبیعی هورمون های بدن آنقدر زیاد میشن بدن تحت فشار قرار میگیره برای حالت تهوع هم بو کردن زنجبیل یا گل ...

سلام عزیزم قربونت برم شکر خوبم 

شماخوبین 

دیگه شکر خدا هرچیزی پیش میاد و بخاطر نی نی تحمل میکنم هی حالت تهوع و سردردهای شدید دارم🤕 اره گفتن بهم هی گلاب بو میکنم😅 

دیشب مهمون داشتم زیادسرپا بودم یکم اذیتم امروز و کمردرد دارم، دکترمم ک بهم شیاف داد استفاده میکنم، طول سرویکسم ان تی۳۳بود گفت چون سقط داشتم باید مراقبت کنم.خیلی کمه؟

ب نظرت میره بالا تا انومالی؟

فقط 24 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد...🥺🙏          خدایا شکرت برای معجزه زندگیم😍😍           جگرگوشه ام🩵چشمانم خیره به راهت مانده  🩵بیا بیا که یقین دارم با تو عاشق تر می شوم🩵 با عطر تنت مست تر می شوم🩵 اصلا با تو دوباره متولد می شوم🩵 من به واسطه وجود با برکتت مادر می شوم🩵        
سلام عزیزم قربونت برم شکر خوبم  شماخوبین  دیگه شکر خدا هرچیزی پیش میاد و بخاطر نی نی ...

من با سرویکس ۲۷تا آخر بارداری رفتم ....ولی با ملاحظه اصلا کار سنگین نکردم ...زیاد سر پا واینمیستادم...حتی سیسمونی هم اینترنتی خریدم اصلا حضوری نرفتم . فقط از سرویس فرنگی استفاده کردم.

نگران نباش فقط مراقبت کن . من تا هفته ۳۳ اکتوژست زدم

من با سرویکس ۲۷تا آخر بارداری رفتم ....ولی با ملاحظه اصلا کار سنگین نکردم ...زیاد سر پا واینمیستادم. ...

مرسی مهربونم  انرژی گرفتم😍😁

انشالله که منم روبراه باشم تا اخر🙏🏻🙏🏻🙏🏻

فقط 24 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد...🥺🙏          خدایا شکرت برای معجزه زندگیم😍😍           جگرگوشه ام🩵چشمانم خیره به راهت مانده  🩵بیا بیا که یقین دارم با تو عاشق تر می شوم🩵 با عطر تنت مست تر می شوم🩵 اصلا با تو دوباره متولد می شوم🩵 من به واسطه وجود با برکتت مادر می شوم🩵        
2740
میدونم عزیزم هزینه اش بالاست

عزیزم مراکز دولتی قیمت مناسبه.

با بیمه تکمیلی هم دیگه خیلی کم تر...

من سی سالمه اخیرا فکر می کنم دو سه سالم صبر کنم و بیخیال شم نشد برم ای وی اف.

...که گر بگریزم از سختی رفیق سست پیمانم‌.

اره متاسفانه 

ولی اطلاع ندارم شاید بیمه یه بخشی رو بده چون برای شما درمانیه

خاطره هزینه تقریبی اش چقدرع؟!اطلاع داری؟!

منم سی و دو سالمه بهم گفتن ذخیره ام خوب نیست

انقد می ترسم از آزمایش ذخیره ی تخمدان، دکترم نوشته جرات نکردم برم.

هر چند میگن اساسا آزمایش قابل استنادی نیست و حتی خیلیا دیدن تو آزمایشگاه های مختلف نتایجی متفاوتی درنیاد.

...که گر بگریزم از سختی رفیق سست پیمانم‌.
2706