2737
2739

چندماهه اقدامی؟

1/11/11بهترین تاریخ عمرم بیبی چکم شب تولد امام جواد(ع)مثبت شد خدایا هزاران بار شکرت هیچ زنی در انتظار بچه نمونه و دامنش سبز بشه الهی آمین   1/12/1 صدای قلبشو شنیدم خدایاشکرت.2/1/6 سونو دادم دکتر گفت کاملا سالمی و گل دختری نفس مامان عاشقتم پرنسسم .گل دخترم ۲۷شهریور اومد بغلم،النای من عاشقتم دخترقشنگم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه اینجا خوندم خیلیا گفتن حتی ده روز هم مونده ب پری بی بی زدن نشون داده و مثبت بوده 

اونا استثنا هستن نکن این کارو بزار حداقل ی روز از پریود بگذر بعد بزن اینقدر استرس داشته باشی اگه سالم باشی بادار نمیشی بیشتر آدم ها همون ماهی بادار شدن که اصلا توقع بارداری نداشتن

2728
کاش منم مثل شما بشم 

چرا نشی 

چرا انقد ناامید هستی اخه 

فعل مثبت به کار ببر...جهان صدای تورو میشنوه 

انشاالله با خواست خدا حتما بارداری و نی نی سالم و صالح  و دوران بارداری خوبی تجربه میکنی 

ینی امیدوار باشم ؟

دیگه عزیزم امید ک باید داشته باشیم 

خودم الان ۵ساله منتظرم و سقط داشتم

ولی هنوزم امید دارم ک اخرش خدا بهم بچه میده.

توام انشآلله ک بارداری

نبودی هم ناامید نباید بشی چون هنوزم ماه های بعدیت هست.

کاربرسال ۹۸هستم ک تعلیق شدم این کاربری جدیدمه
2740
چرا نشی  چرا انقد ناامید هستی اخه  فعل مثبت به کار ببر...جهان صدای تورو میشنوه  ان ...

مرسی عزیزم خدا ازدهنت بشنوه شوهرم بخاطر ی سری مسائل خیلی تو خودشه دوست دارم زودتر باردار یشم خبرشو بهش بدم یکم حال و هواش عوض بشه و خوشحال شه 

مرسی عزیزم خدا ازدهنت بشنوه شوهرم بخاطر ی سری مسائل خیلی تو خودشه دوست دارم زودتر باردار یشم خبرشو ب ...

انشاالله هرچی ک خیر و صلاح ت برات اتفاق بیوفته 

منم خیلی عجول بودم ...نمیدونم چرا بلند شدم رفتم ازمایش😅😅نشون نداد کلا ناامید شدم دیگه ‌‌...در  صورتی که باردار بودم

امان از عجله بی جا

دیگه عزیزم امید ک باید داشته باشیم  خودم الان ۵ساله منتظرم و سقط داشتم ولی هنوزم امید دارم ک ...

پنج سال؟چقدرزیاد انشالله خدا بهتون بچه بده ازته دلم دعاتون کردم من ی بچه دارم ۱۱سالشه تو شرایط سختی باردارشدم 

ینی عقد بودم باردارشدم خیلی اذیت شدم اصلا خاطره ی خوبی ندارم دوست دارم باردار بشم خاطره های خوب بسازم 

پنج سال؟چقدرزیاد انشالله خدا بهتون بچه بده ازته دلم دعاتون کردم من ی بچه دارم ۱۱سالشه تو شرایط سختی ...

عزیزم ممنونم از دعای خیرت.

پس خداروشکر یک فرزند داری

انشاالله دومی رو هم خدا میده ک بهترین روزا رو باهاش داشته باشین

کاربرسال ۹۸هستم ک تعلیق شدم این کاربری جدیدمه
اگه واقعا دوست داری بیخیال باش زودتر نتیجه میگیری می‌دونم سخته  سعی کن ورزش هم کنی خیلی تاثیر د ...

ورزش میکنم وزنم نرماله 

اصلا عفونت نداشتم چندروزه متوجه شدم ک عفونت گرفتم